telewizja

Nasz nowy dom: takiego odcinka jeszcze nie było! Jesienią widzom opadną szczęki

2024-06-13 6:06

Program Nasz nowy dom już od wielu lat poprawia życie Polaków. Wiele rodzin, które żyją w tragicznych warunkach, zmieniło już swoje domy. Najpierw z Katarzyną Dowbor, a obecnie z Elą Romanowską. Ostatnio program Nasz nowy dom dołączył do wyjątkowej akcji. Widzowie będą mocno zaskoczeni podczas emisji jesiennych odcinków.

Nasz nowy dom: wyjątkowy odcinek programu

To jeden z ulubionych programów Polaków. Nasz nowy dom to mimo upływu lat niezmiennie hit Polsatu. To w tym formacie widzowie mogą oglądać, jak produkcja zmienia życie ludzi, którzy żyją w trudnych warunkach. Bohaterowie, którzy pojawiają się w formacie Nasz nowy dom muszą zmagać się np. z uszkodzeniami ścian, grzybem w mieszkaniach czy brakiem ogrzewania. Przez lata w tej sytuacji z pomocą przychodziła Katarzyna Dowbor. Jednak od kilku miesięcy po zmianach w Polsacie, format ten prowadzi Ela Romanowska. I choć prowadząca się zmieniła, to na szczęście niezmiennie Polsat pomaga rodzinom i poprawia ich życie. Bohaterowie Nasz nowy dom mogą bowiem po udziale w programie wreszcie zamieszkać w komfortowych warunkach. Ostatnio jednak podczas nagrania show, doszło do wyjątkowej sytuacji.

Tatuaż | Pawelec robi robotę

Nasz nowy dom: specjalny odcinek programu

W programie Nasz nowy dom działo się już wiele. Powstawały np. specjalne odcinki świąteczne, w których obsada formatu odwiedzała bohaterów programu. Zanosi się jednak na to, że to nie koniec. Jesienią widzów czeka bowiem specjalny odcinek programu Nasz nowy dom. Niedawno w Skierniewicach odbył się bowiem wernisaż prac podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. W tym wyjątkowym wydarzeniu udział wzięły Ela Romanowska wraz architektką Martą Kołdej, jak również znana i lubiana wokalistka Anna Wyszkoni, która uroczyście otworzyła wernisaż. Podczas wydarzenia nagrywano specjalny odcinek programu Nasz nowy dom, który będzie mona zobaczyć w nowym sezonie programu. Ten ma wystartować już jesienią.