Natalia z Top Girls udowadnia, że chcieć to móc! Wokalistka pochwaliła się dyplomem. Jakie wykształcenie ma Natalia z Top Girls?

i

Autor: Instagram.com/officialnatalias Natalia z Top Girls udowadnia, że chcieć to móc! Wokalistka pochwaliła się dyplomem. Jakie wykształcenie ma Natalia z Top Girls?

Natalia z Top Girls pochwaliła się dyplomem. Jakie wykształcenie ma wokalistka?

2022-01-20 11:31

Natalia Siemieniecka to nowa wokalistka zespołu Top Girls. Fani disco polo poznali ją jako utalentowaną piosenkarkę. Jednak niewielu wie, że Natalia nie tylko śpiewa ale realizuje też inne marzenia zawodowe. Popularna Topka pochwaliła się dyplomem magistra. Kim z wykształcenia jest Natalia Siemieniecka z Top Girls?

Natalia Siemieniecka dołączyła do Top Girls razem z Katarzyną Grabowską-Kupidurą. Dziewczyny zajęły miejsce Angeliki Żmiejwskiej i Pauli Karpowicz, po tym, jak wokalistki zdecydowały się odejść z zespołu. Ze starego składu została Justyna Lubas. Od września Top Girls wydały już takie kawałki, jak m.in. „Róże i różowe tulipany” czy „Było minęło”. Nowe wokalistki skradły serca fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą ich konta w mediach społecznościowych. Natalia Siemieniecka pochwaliła się swoim sukcesem na Instagramie. Wokalistka odebrała dyplom Wyższej Szkoły Bankowej. Mimo, że tytuł magistra zdobyła już rok temu.

ZOBACZ TEŻ: Top Girls – nowy skład. Kim są Justyna, Natalia i Katarzyna?

„W końcu go mam! Tak, tak...długo mi zeszło zanim napisałam pracę magisterską i ją finalnie obroniłam (prawie rok temu) a dyplom odebrałam właśnie dziś... I naszły mnie wspomnienia o tym, ile wymagało to ode mnie zaangażowania, przekraczania swoich granic komfortu, walczenia z poddawaniem się, marudzeniem, starania się wierzyć w siebie...a na koniec wyszła z tego taka fajna nagroda i poczucie, że dam sobie radę nawet z trudniejszymi rzeczami” - czytamy na Instagramie Natalii z Top Girls

Przy okazji wokalistka zachęciła fanów aby walczyli o swoje marzenia, nawet jeśli życie to utrudnia. - „Pamiętajcie: czas upłynie! warto więc wykorzystać go na dążenie do celu, krok po kroku nawet jeśli nieraz musimy wejść pod niezłą górkę lub zrobić dwa kroki do tyłu - to nic, że tak jest, to naturalny proces” – zachęca Natalia i dodaje - „Możecie wszystko - tylko wyobraźnia Was ogranicza. Wierzę w Was”. Jesteście ciekawi, jakie wykształcenie ma Natalia Siemieniecka?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Po karierze telewizyjnej zająłem się rolnictwem. Mam za sobą najgorszy moment tej kariery... Zostałem zaatakowany przez krowę, w błocie, podczas burzy, ze zmiażdżonymi jądrami... Kim jestem?

Natalia Siemieniecka Top Girls - wykształcenie

Wokalistka Top Girls ma m.in. wykształcenie muzyczne. Natalia Siemieniecka jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia. Jest także italianistką oraz magistrem coachingu i mentoringu.

ALE TO SIĘ CZYTA: Kuba Urbański (Playboys) na czele Charytatywnej Reprezentacji Polski Disco. Co sądzi o kolegach z drużyny?

Kim są nowe Top Girls?