Apka w łapkę

i

Autor: VOX FM

Nie ma wakacji bez aplikacji! Pokaż, jak nas słuchasz na wakacjach i zgarnij smartfona! Rusza akcja „Apka w łapkę" VOX FM

2021-07-09 14:24

Co zrobić, by ulubione radio było z nami tam, gdzie nie mamy dostępu do odbiornika? Słuchać w aplikacji! Wystarczy ściągnąć apkę VOX FM na telefon lub tablet, a przy okazji można wygrać nowiutkiego Samsunga ! Pokaż, jak nas słuchasz na wakacjach - „Apka w łapkę" VOX FM, jak wziąć udział?

Dzięki aplikacji VOX FM możesz zawsze słuchać swojego ulubionego radia także na wakacjach. Oprócz tego masz także dostęp do newsów i innych artykułów. Sprawdzisz, co było grane i jak wygląda najnowsze notowanie Best Listy. A teraz dzięki apce możesz wygrać także Samsunga! Żeby wziąć udział w akcji „Apka w łapkę” VOX FM trzeba zainstalować aplikację VOX FM. To pierwszy krok. Kolejnym jest zdjęcie, na którym pokażesz, jak słuchasz swojego ulubionego radiana wakacjach i wysłanie go właśnie za pomocą apki. Zgłoszenie można wysłać także przez formularz na stronie internetowej -> https://apkawlapke.voxfm.pl/. Od poniedziałku, 12 lipca do do piątku, 8 sierpnia, do wygrania jest jeden smartfon. Zdjęcia wybierają prezenterzy VOX FM. Pobierz aplikacje na android -> tutaj lib iOS -> tutaj, zrób szalone zdjęcie i czekaj na telefon!

ZOBACZ TEŻ: Kuba z Playboys i Miły Pan coś kręcą!

Quiz. Okres weselny w pełni. Czy znasz wszystkie przyśpiewki? Na trzeźwo łatwo nie będzie

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Najczęściej graną przyśpiewką jest "A teraz idziemy...". Na co idziemy?
PUNKT KRYTYCZNY