Elwira Mejk ma kalendarz zapełniony po brzegi! Gdzie odbędą się koncerty gwiazdy disco polo?

i

Autor: AKPA

disco polo

Nie uwierzysz, co Elwira Mejk dostała od swojego fana. Była zaskoczona i zachwycona!

2023-07-31 20:02

Życie gwiazdy to nie tylko godziny spędzone w studiu nagraniowym i na planach teledysków, ale też i czas spędzany na koncertach z fanami. A ci niejednokrotnie potrafią zaskoczyć. Nie tylko swoim zachowaniem podczas występu, ale i prezentami po nim. O tym ostatnio mogła przekonać się piosenkarka Elwira Mejk.

Elwira Mejk z prezentem od fana

Fani niejednokrotnie lubią zaskakiwać i dawać prezenty swoim ulubionym artystom. Niektóre dziewczyny rzucają podczas koncertów muzyków disco polo na scenę swoją bieliznę, inne osoby przekazują swoim idolom pluszowe misie i kwiaty, a pozostali stawiają na nietypowe podarunki. Na brak wielbicieli nie może narzekać jedna z najbardziej znanych gwiazd disco polo - Elwira Mejk. Wokalistka ostatnio mogła pochwalić się w sieci milionem pod jednym z jej najnowszych numerów, a w dodatku kalendarz koncertowy gwiazdy wypełniony jest po brzegi. Podobnie jest zresztą z przestrzenią pod sceną na koncertach Mejk. Nie dziwi więc, że piosenkarka niejednokrotnie dostaje od swoich fanów całą masę prezentów. Tak było i na jednym z ostatnich występów.

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

Elwira Mejk dostała piękny podarunek

W Elwirze Mejk i jej piosenkach kochają się starsi, ale nie może też narzekać i na brak fanów pośród najmłodszej publiczności. Czego najlepszym dowodem jest prezent, który podczas jednego z ostatnich koncertów wokalistka otrzymała od małego chłopca. Ten specjalnie dla piosenkarki stworzył piękną laurkę, którą gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie. Na kartce możemy zobaczyć narysowanych członków formacji Mejk, a także samą Elwirę. Ta nie kryła wzruszenia prezentem, który dostała od swojego małego fana. Szczególnie piosenkarkę rozczuliła jednak kieszonka w laurce, w której znajdowało się 10 groszy na szczęście. "Nikosiu, pięknie dziękuję, niech się szczęści" - mogliśmy usłyszeć na nagraniu na story gwiazdy. Zdjęcie laurki możecie zobaczyć poniżej. Prawda, że chwyta za serce?

QUIZ. Polskie piosenki o miłości! Potrafisz dokończyć każdy tekst?

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki. "Byłaś serca biciem / Wiosną, zimą, życiem / Marzeń moich echem..."