Elwira Mejk ma już milion! Pochwaliła się tym na Instagramie

i

Autor: AKPA

disco polo

Elwira Mejk ma już milion! Pochwaliła się tym na Instagramie

2023-07-29 10:53

Kto z nas nie marzył kiedyś o milionie? W przypadku gwiazd disco polo jest to możliwe. Czego najlepszym przykładem jest znana wokalistka Elwira Mejk. Autorka hitu "Tańczę z nim do rana" podzieliła się z fanami radosną nowiną na Instagramie. Na szczęście obyło się bez zazdrości.

Elwira Mejk z milionem

Miłośnikom disco polo Elwiry Mejk nie trzeba przedstawiać. Czego najlepszym dowodem jest jej kalendarz koncertowy, który w sierpniu i we wrześniu wypełniony jest po brzegi. Pod sceną piosenkarka może też zawsze liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy tłumnie przychodzą na wydarzenia, na których śpiewa ich ulubiona wokalistka. A Elwira Mejk to autorka chociażby hitu "Tańczę z nim do rana", który w sieci odtworzono już ponad 26 milionów razy. Gwiazda często bierze też udział w telewizyjnych koncertach, a także udziela wielu wywiadów. Jakiś czas temu powstały nawet jej specjalne grafiki z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Piosenkarka czasem musi się też niestety zmagać z nieprzychylnymi komentarzami ze strony internautów. Jednak ostatnio Internet przyniósł jej pozytywne informacje. Piosenkarka może się bowiem pochwalić milionem.

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Mejk - Piękne czasy z milionem

Elwira Mejk 5 miesięcy temu pochwaliła się w sieci swoim nowym numerem "Piękne czasy". Fani piosenkarki przyjęli go bardzo pozytywnie. W komentarzach można przeczytać liczne słowa zachwytu nie tylko nad warstwą muzyczną tego numeru, ale i tekstową. Fani są także oczarowani samym wykonaniem piosenkarki. Teraz Elwira Mejk również nie może kryć radości, gdyż pod piosenką "Piękne czasy" pojawił się już milion wyświetleń! Tą wspaniałą informacją gwiazda podzieliła się z fanami na swoim Instagramie. Co nie dziwi, gdyż zawsze dla artystów wielkim szczęściem jest momentem, gdy piosenka przyjmie się wśród ich wielbicieli. Elwirze Mejk serdecznie gratulujemy i życzmy kolejnych milionów na jej koncie!

Jak dobrze znasz autorów hitów disco polo? QUIZ

Pytanie 1 z 15
Przebój "Miłość w Zakopanem" nagrał: