Elwira Mejk - MEJK

i

Autor: Screen/www.instagram.com/elwiramejk/

muzyka

Zaskakujące zdjęcia polskiej gwiazdy disco polo! "Jak anioł"

2023-08-01 11:03

Polskie gwiazdy disco polo przyzwyczaiły nas do tego, że lubią zaskakiwać. Czasem są to zdjęcia w negliżu z wakacji, innym razem szokujące wyznania na Instagramie, a kolejnym - nietypowe sytuacje z życia. Tym razem fotki, które mocno ożywiły fanów dodała do sieci Elwira Mejk. W komentarzach jest prawdziwy szał.

Fotki Elwiry Mejk na Instagramie

W ostatnim czasie gwiazdy disco polo nieustannie nas zaskakują. Albo wyznają, że wstają o 5 rano na trening albo mogą pochwalić się kolejnymi milionami na swoim koncie. W tyle nie pozostaje też Elwira Mejk, czyli autorka słynnego numeru "Tańczę z nim do rana". Pod tym kawałkiem w sieci jest już ponad 26 milionów wyświetleń. Jednak nie to zaskoczyło fanów Mejk, a zdjęcia, które dodała ostatnio na Instagrama. Gwiazda przyzwyczaiła już swoich obserwujących do tego, że bardzo chętnie dzieli się fotkami ze swojego życia. Możemy na nich zobaczyć np. jak spędza wolny czas, wypoczywa na wakacjach, nagrywa nowe piosenki albo bawi się na koncertach w kolejnych polskich miastach. Tym razem gwiazda disco polo wrzuciła do sieci zdjęcia, które były zupełnie inne od tych, które publikowała dotychczas.

Defis w Pierwsza Zmiana Show

Elwira Mejk stworzona przez AI

Sztuczna inteligencja to ostatnio coraz głośniejszy temat. Część uczniów pisze z jej pomocą wypracowania, niektórzy tworzą w ten sposób piosenki, a inni wykorzystują AI po prostu jako formę rozrywki w wolnym czasie. Jednak AI może też posłużyć do stworzenia zdjęć. Tak było w przypadku Elwiry Mejk, której grafiki z użyciem AI wykonał Paweł Zarębski. Możemy na nich zobaczyć wokalistkę pośród chmur, z kwiatami, w rudych włosach, w wianku stworzonym z kwiatów, czy z kotem. Wszystkie grafiki wyglądają bardzo realistycznie, a piosenkarka podzieliła się nimi na swoim Instagramie. Fani byli zachwyceni.

Przepiękne to jest ❤️❤️❤️

Nie poznałam 😍😍😍 a zdjęcia boskie a najbardziej mi się podoba to z kotem ♥️

Wszystkie są piękne jak modelka❤️

- czytamy w komentarzach na profilu Elwiry Mejk.

I trzeba przyznać - fotki naprawdę zapierają dech w piersiach. Zobaczcie sami!

QUIZ: Żony disco polo! Czy znasz imiona partnerek największych gwiazdorów?

Pytanie 1 z 11
Marcin Miller