Non Stop – „Jedźmy przed siebie” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

i

Autor: YouTube.com/ Wydawnictwo Muzyczne Folk Non Stop – „Jedźmy przed siebie” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

Non Stop – „Jedźmy przed siebie” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2021-05-05 19:40

Zespół Non Stop nie zamierza się zatrzymywać. Po wielkim sukcesie piosenki „200 po mieście" grupa ma dla fanów kolejny kawałek. Utworu „Jedźmy przed siebie” będzie można posłuchać jeszcze przed premierą. Tylko w VOX FM!

„Jedźmy przed siebie” to najnowsza propozycja zespołu Non Stop. Formacja, która tworzy rodzeństwo Magdalena  i Cezary w najnowszym klipie znów rusza w drogę. Magda Sygocka - Mortka jest technologiem żywności, a Cezary weterynarzem. Swojej pasji, jaką jest muzyka oddają się po godzinach.  Formacja jest znana na scenie disco polo z takich kawałków, jak „Oddam Tobie wszystko” czy „Dałam Serce”. Nie wolno tez zapominać o ostatnim hicie „200 pop mieście” – klip został odtworzony  w serwisie YouTube miliony razy. Czy nowość od Czarka i Magdy pod tytułem „Jedźmy przed siebie” również odniesie sukces?

Premiera piosenki zaplanowana jest na piątek 7 maja. Wcześniej kawałka będzie można posłuchać w ulubionym radiu. Non Stop – „Jedźmy przed siebie” przedpremierowo tylko w VOX FM w czwartek, 6 maja po 20:15.

Raport z anteny 05.05, godz.10

QUIZ. Sprawdź, czy jesteś PRAWDZIWYM znawcą disco polo! Nie będzie łatwo

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego! W jakim zespole disco polo wokalistką jest Magdalena Narożna?