Ogromny sukces Defis i Miłego Pana! Jeszcze raz najchętniej oglądanym teledyskiem w Polsce!

i

Autor: Facebook.com/ZespółDefis Ogromny sukces Defis i Miłego Pana! "Jeszcze raz" najchętniej oglądanym teledyskiem w Polsce!

Ogromny sukces Defis i Miłego Pana! "Jeszcze raz" najchętniej oglądanym teledyskiem w Polsce!

2022-03-15 11:37

Takiego wyróżnienia może pozazdrościć niejedna gwiazda muzyki disco w Polsce. Singiel od grupy Defis, Miłego Pana i Bogdana Borowskiego "Jeszcze raz" podbił serca słuchaczy, ale klip do numeru również zrobił furorę! W Polsce jest jednym z najchętniej oglądanych teledysków na YouTubie! W klasyfikacji zajął zaszczytne piąte miejsce! Już obejrzano go ponad 34 miliony razy!

To się nazywa sukces! Zespół Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski stworzyli niesamowity hit, o czym świadczyła pozycja w Best Liście VOX FM. Przez długi czas ich wspólny numer "Jeszcze raz" gościł na samym szczycie. Kawałek bardzo spodobał się odbiorcom, ale teledysk, który niebawem po premierze w VOX FM trafił do sieci, również. Trafił w gusta internautów do tego stopnia, że został wyświetlony ponad 34 miliony razy!

Defis, Miły Pan i Pan Bogdan najchętniej oglądani w Polsce!

Ponad 34 miliony wyświetleń na YouTubie to niesamowity wynik! Ta liczba sprawiła, że klip do numeru "Jeszcze raz" stał się jednym z najchętniej oglądanych teledysków w Polsce w serwisie YouTube! Miły Pan, Defis i Bogdan Borowski swoim teledyskiem zajęli zaszczytne piąte miejsce w klasyfikacji! Kto jakimś cudem jeszcze nie widział - niech jak najszybciej nadrabia zaległości! Teledysk do obejrzenia poniżej. A my serdecznie gratulujemy sukcesu, życzymy kolejnych i prosimy o więcej takich hitów!

Defis w Pierwsza Zmiana Show