miłość nie wybiera

Ona ma 29 lat, a on 77. Kim jest ukochana bogatego Polaka? Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski znów zostali rodzicami!

2024-06-21 10:41

Związek tej pary jest szeroko komentowany w sieci, a wszystko przez sporą różnicę wieku. Ona ma 29 lat, a on 77 i nie tylko mieszkają pod jednym dachem, ale zostali także rodzicami dwójki maluchów. Kim jest ukochana jednego z najbogatszych Polaków - Józefa Wojciechowskiego? Patrycja Tuchlińska chodziła kiedyś po wybiegach.

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski to jedna z najbardziej komentowanych par w polskim show-biznesie. Ona modelka, która dziś ma 29 lat, a on jeden z najbogatszych Polaków, który ma 77 lat. Ich związek często jest na świeczniku, a wszystko przez ogromną różnicę wieku. To właśnie wiek wywołuje poruszenie w sieci i jest pożywką dla internautów do komentowania. Józef Wojciechowski jest znanym polskim biznesmenem, twórcą i głównym udziałowcem firmy deweloperskiej JW Construction. Oprócz tego może pochwalić się kilkoma inwestycjami, w tym luksusowego hotelu Czarny Potok w Krynicy-Zdroju. To właśnie tam miliarder poznał się z Patrycją Tuchlińską, która wówczas miała 23 lata. Modelka brała udział w pokazie mody Evy Minge, a pierwszy raz pojawiła się u boku biznesmena na otwarciu jego jednej z inwestycji w tym samym roku.

ZOBACZ TAKŻE: Bilguun prowadził "Spanie z gwiazdami", a widzowie go kochali. Czym dziś zajmuje się polsko-mongolski showman?

kochaj albo rzucaj sprawdzam Lublin

Związek Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego

Gdy Patrycja Tuchlińska pojawiła się u boku Józefa Wojciechowskiego, wiele osób zadrwiło z tej relacji i nie dawało jej szansy. Związek pary nie rozpadł się, a wręcz przeciwnie - trwa do dziś. Tuchlińska i Wojciechowski nie tylko razem mieszkają w luksusach i podróżują po świecie, ale także wspólnie wychowują syna Augusta, który urodził się 3 lata temu. Co ciekawe, niedawno powitali na świecie drugi owoc swojej miłości, a mianowicie córeczkę Aurorę.

Partnerka miliardera uwielbia pławić się w luksusach i często na swoim Instagramie relacjonuje wycieczki jachtami, samolotami, wygrzewaniem się na Bahamach, a także kreacje, które zapierają dech w piersiach i raczej nie należą do najtańszych.