Pan młody ujawnił zdradę świeżo upieczonej żony. Film miłości ze szwagrem zobaczyli wszyscy

i

Autor: screen z filmu na TikToku: tiktok.com/@koolprince33 Pan młody ujawnił zdradę świeżo upieczonej żony. Film miłości ze szwagrem zobaczyli wszyscy

Pan młody ujawnił zdradę świeżo upieczonej żony. Film miłości ze szwagrem zobaczyli wszyscy

2022-08-11 19:35

Ślubne piekło przeżyła kobieta, której świeżo upieczony mąż zdemaskował jej zdradę. A to wszystko na ich wspólnym weselu! Pan młody chwilę po rozpoczęciu uroczystości zdecydował się pokazać zgromadzonym gościom na wielkim ekranie filmik, na którym kobieta jest w łóżku ze swoim szwagrem.

Co byście zrobili, gdybyście dowiedzieli się, że będąc zaręczonym wasza miłość zdradza was ze szwagrem lub szwagierką? Jedni rozstają się zanim staną na ślubnym kobiercu, a drudzy robią z tego publiczny spektakl, by poniżyć niewierną osobę. Ta druga opcja brzmi, jak scena z dobrego, romantycznego filmu. Niekoniecznie z happy-endem. Okazuje, iż taka historia naprawdę miała miejsce! Wszystko zaczęło się zgodnie z planem. Odegrano marsz weselny, a szczęśliwi młodzi weszli na scenę, by przywitać zaproszonych na przyjęcie gości. W jednej chwili na ekranie znajdującym się za ich plecami został wyświetlony czarno-biały filmik, na którym jego panna młoda leży w łóżku z innym mężczyzną. Dokładniej był to mąż jej ciężarnej siostry.

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY. Kiedy, gdzie i kto wystąpi?

Pierwsza Zmiana komentuje #2

Pan Młody - filmik ze zdrady żony

Mężczyzna w Chinach odtwarzając filmik, na którym kobieta znajduje się w łóżku ze swoim szwagrem wywołał ogromny szok w internecie. Sami goście nowożeńców patrzyli na nagranie z sypialni z dużym przerażeniem. Zhańbiona kobieta rzuciła bukietem w swojego męża, a ten wykrzyczał w jej kierunku: - Myślisz, że o tym nie widziałem?

Filmik pochodzi z 2019 roku, ale teraz dostał drugie życie. Tylko na jednej platformie z krótkimi filmikami zebrał ponad 10 milionów wyświetleń i to w dwa tygodnie. 

Najseksowniejsze piosenkarki disco-polo 2022. GORĄCE zdjęcia rozpalają wyobraźnię [TOP]

Nie wszyscy byli zadowoleni z aktu zemsty pana młodego. Wiele osób w komentarzach pytało, dlaczego w ogóle zadał sobie trud poślubienia panny młodej, skoro wiedział, że robi brudy za jego plecami. 

- Dlaczego zorganizował ślub? - zapytała jedna z osób

- Dlaczego zmarnował te wszystkie pieniądze na ślub? - zapytała inna osoba

- Może dowiedział się zbyt późno i ślub musiał zostać opłacony, niezależnie od tego, czy go zerwali - argumentował jeden z komentujących

Były też osoby, które cieszyły się z publicznego upokorzenia. Serwis internetowy Asia One poinformował, że para była razem od dwóch lat i zaręczyła się sześć miesięcy przed ich ważnym dniem. Panna młoda natomiast romansowała z mężem swojej siostry od dłuższego czasu.