Zespół Enjoy w podróży poślubnej

i

Autor: screen/Instagram @paula_wozniak_enjoy_official Paula i Jarek z zespołu Enjoy w podróży poślubnej

Paula i Jarek z Enjoy w podróży poślubnej! "Nasz kochany George wszędzie z nami" zobacz gdzie polecieli

2022-06-23 13:53

"Dzień dobry nazywam się Paulina Nowotniak" tak napisała pod jednym ze swoich postów świeżo upieczona żona Jarka Nowotniaka. Para doskonale znana fanom disco polo w Boże Ciało powiedziała sobie sakramentalne TAK. A teraz szaleją na podróży poślubnej. Dokąd polecieli?

Miesiąc miodowy zespołu Enjoy w pełni

Tej parze słuchacze VOX FM kibicują od dawna! Paula i Jarek z zespołu Enjoy są wspaniałym duetem nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Gdy ogłosili swoje zaręczyny od razu posypały się gratulacje i wszyscy czekali aż pojawią się na ślubnym kobiercu. I w końcu para w weekend Bożego Ciała powiedziała sobie sakramentalne TAK.

Tuż po weselu Państwo Młodzi wsiedli do samolotu i polecieli na zasłużony odpoczynek. Para na swój miesiąc miodowy wybrała grecką wyspę Rodos i od kilku dni zasypuje nas fotkami ze swojego gorącego wypoczynku. Oczywiście na zdjęciach w pięknym, letnim słońcu lśnią obrączki państwa Nowotniaków.

CZYTAJ TAKŻE: Ślub w popularnym zespole disco polo! Para muzyków powiedziała sobie sakramentalne TAK

Okazuje się również, że nie polecieli tam sami. Kim jest tajemniczy George, o którym na swoim Instagramie pisze Paula? Okazuje się, że jest to... dmuchany flaming, z którym Paula chętnie kąpie się w błękitnej wodzie hotelowego basenu. Parze życzymy dużo szczęścia i wspaniałego wypoczynku. Oczywiście czekamy na ich powrót i kolejne hity!

Paula z zespołu Enjoy świętuje urodziny na scenie Najlepszego Koncertu Świata VOX FM

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Jeśli obiad to: