Obserwatorzy wbili szpilkę Pauli Karpowicz z zespołu Topky. Jej odpowiedź była zdecydowana!

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz

muzyka

Paula Karpowicz z Topky ogłosiła radosną nowinę! Posypały się gratulacje

2023-09-24 15:50

Jedna z najpopularniejszych gwiazd disco polo, Paula Karpowicz z zespołu Topky podzieliła się ostatnio ze swoimi fanami na Instagramie radosną nowiną! Na ten dzień piosenkarka czekała od dawna. Nie dziwi, więc, że szybko popłynęły gratulacje od fanów wokalistki. Co wydarzyło się w życiu Pauli Karpowicz?

Paula Karpowicz podzieliła się radosną nowiną

Znana wokalistka zespołu Topky Paula Karpowicz nie może narzekać na brak zainteresowania fanów. Topky regularnie koncertują w całej Polsce, ich kalendarz wypchany jest po brzegi, a nowe piosenki osiągają spore sukcesy. Zarówno Paula Karpowicz, jak i Andżelika Żmijewska na osiągnięcia mogą liczyć też w sieci. To nie bierze się jednak znikąd. Dziewczyny regularnie zamieszczają w swoich social mediach nowe posty, dzielą się relacjami z koncertów, a także nie raz zdradzają pikantne szczegóły ze swojego życia. Na tym jednak nie koniec. Jakiś czas temu właśnie z wykorzystaniem Instagrama Paula Karpowicz zaczęła rozdawać swoim fanom kasę! Tam też gwiazda podzieliła się z wielbicielami jakiś czas temu swoją opinią na temat macierzyństwa. Teraz gwiazda Topek przekazała swoim miłośnikom radosną nowinę.

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Paula Karpowicz z sukcesem na Instagramie

Paula Karpowicz z zespołu Topky poinformowała swoich fanów o tym, że na jej koncie na Instagramie zebrała już 250 tys. obserwujących! Ta liczba robi wrażenie. I zdecydowanie klasyfikuje wokalistkę wśród topki najpopularniejszych gwiazd disco polo w sieci. Dla porównania - np. profil Magdy Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi obserwuje 219 tys. osób, Masters zgromadził ponad 46 tys. followersów, natomiast z Kubą Urbańskim w sieci jest ponad 65 tys. fanów. Paula Karpowicz wyprzedziła nawet swoją koleżankę z zespołu - Angelikę Żmijewską, którą na Instagramie obserwuje 134 tys. fanów, czyli o niemal połowę mniej. Dlatego trzeba przyznać, że ten wynik jest naprawdę imponujący. Pauli gratulujemy i oczywiście życzymy kolejnych tysięcy fanów. Nie tylko w wirtualu, ale i w świecie realnym.