Pawelec Robi Robotę

Pawelec zrobił tatuaż operatorowi! Krzyczał ze strachu | Pawelec robi robotę

2024-03-08 18:00

Czegoś takiego w Pawelec robi robotę jeszcze nie było! Po tym, jak Wasz ulubiony prezenter VOX FM zajmował się wymianą opon, pracą w kawiarni i demolką na budowie - przyszła pora na nowy zawód. Pawelec został tatuatorem. I to na serio. Zrobił tatuaż swojemu operatorowi! Nie brakowało krzyku. Polała się i... krew.

Pawelec został tatuatorem - Pawelec robi robotę

Pawelec nie raz udowodnił już, że żadnej pracy się nie boi. W ostatnich odcinkach Pawelec robi robotę zajmował się już m.in. pracą w schronisku, wymieniał opony, a nawet wpadł na budowę zrobić małą demolkę. Na chwilę został też pracownikiem kawiarni, poszedł dorobić na myjni i wpadł też do koni. Jednym słowem - w życiu naszego porannego prezentera wiele się dzieje. O czym zresztą doskonale wiecie słuchając Pierwszej zmiany w VOX FM. Jeśli jednak myśleliście, że po tylu różnych pracach Pawelec ma zamiar odpuścić, to nic bardziej mylnego. Przyszła bowiem pora na kolejne zadanie, którego podjął się Wasz ulubiony prezenter. Tym razem Pawelec został... tatuatorem. I to nie dla zabawy. Na serio wykonał prawdziwy tatuaż!

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Pawelec wykonał tatuaż

Pawelec nie boi się żadnej pracy. Nawet jeśli ma to być wykonanie tatuażu swojemu operatorowi. Właśnie przed takim wyzwaniem w najnowszym odcinku Pawelec robi robotę stanął prezenter Pierwszej zmiany. Pawelec zakasał rękawy, przygotował wzór, kazał swojemu operatorowi podwinąć spodnie i zaczęło się wielkie dziaranie! A w trakcie polała się nawet krew. Sprawdźcie sami, jak mu poszło.