Hotel Paradise 8: Penelope Cruz w programie? Nie, to “tylko” Natalia Sielewonczuk

i

Autor: TVN7 Hotel Paradise 8: Penelope Cruz w programie? Nie, to “tylko” Natalia Sielewonczuk

Programy randkowe

Penelope Cruz w “Hotelu Paradise 8”? Internauci pieją z zachwytu

2024-03-01 12:47

Uczestnicy “Hotelu Paradise 8” ogłoszeni i nie obyło się oczywiście bez lawiny komentarzy ze strony fanów. Ogólnie rzecz biorąc internauci wylali na tych ludzi (i producentów programu) wiadro pomyj, ale jednak z dziewczyn przykuła uwagę pod tym pozytywnym względem. Naprawdę aż tak przypomina Penelope Cruz?

Hotel Paradise 8 – uczestnicy ogłoszeni

Poprzednia edycja “Hotelu Paradise” uchodzi za jedną z najbardziej skandalicznych i kontrowersyjnych. Niektórzy widzowie wciąż dochodzą do siebie po piekle, jakie zgotował wszystkim Roch, a.k.a. najbardziej znienawidzony uczestnik w dziejach programu. W tytułowym hotelu dochodziło do tak skrajnych sytuacji, że każdego tygodnia fani apelowali do produkcji o ogarnięcie sytuacji, a niektóry poszli nawet o krok dalej i wnieśli skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Nic zatem dziwnego, że ogłoszenie ich następców przebiegło w dość… nieprzyjemnej atmosferze.

O ile niektórzy słusznie piszą o tym, że twórcy “Hotelu Paradise” powinni tym razem bardziej zadbać o to, jakich ludzi przyjmują do programu – by obyło się bez kolejnych aktów przemocy fizycznej – o tyle wielu innych zwyczajnie przegina. Pojawiły się kąśliwe komentarze o potencjalne znajomości nowych uczestników w gronie szefostwa TVN-u (to znów pokłosie skandalu z Rochem), oraz osobiste wycieczki w temacie… wyglądu nowych mieszkańców hotelu. A to już nosi znamiona tego, za co wcześniej ci sami ludzie krytykowali Rocha i jego ekipę.

SPRAWDŹ TEŻ: Hotel Paradise 8 – Łucja pojawi się w nowej edycji! Tego nikt się nie spodziewał

Hotel Paradise 8 – Penelope Cruz w programie? Nie, to “tylko” Natalia Sielewonczuk

Jedna z uczestniczek, Natalia Sielewonczuk, otrzymała jednak masę pozytywnych komentarzy. Powód? Jej rzekome podobieństwo do hiszpańskiej ikony kina uchodzącej za jedną z najpiękniejszych kobiet w Hollywood – Penelope Cruz. Czy rzeczywiście są aż tak podobne?

- Natalia wygląda jak Penélope Cruz

- Natalia wygląda jak młoda Penelope Cruz oraz Monica Bellucci piękna i zjawiskowo magiczna

Poza tym pojawiły się też porównania do… Kylie Jenner.

Hotel Paradise 8 – kim jest Natalia Sielewonczuk?

Jak informuje TVN7, Natalia to 21-letnia pół Polka, pół Włoszka, o zdecydowanie sycylijskim temperamencie. Jest tancerką od najmłodszych lat, a obecnie także instruktorką tańca. W weekendy jest barmanką w klubie. Ma w sobie ogień, ale czasami brakuje jej pewności siebie. Jej ogromne serce i ufność już nie raz doprowadziły do bolesnych rozczarowań. Nie znosi dwulicowych ludzi i zazdrosnych dziewczyn.

Jedyny poważny związek Natalii był bardzo burzliwy, a wszystkie następne relacje kończyły się kolejnymi zawodami miłosnymi. Jednak romantyczna natura nie pozwala jej przestać wierzyć, że w końcu znajdzie odpowiedniego partnera. Idealnie, gdyby chłopak miał egzotyczną urodę i potrafił ją rozśmieszyć.

Hotel Paradise 8 – kiedy start emisji i ile odcinków liczy seria?

Pierwszy odcinek “Hotelu Paradise 8” zadebiutuje już 4 marca, o godzinie 20:00 w TVN7. Kolejne epizody będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku, o tej samej porze. Będzie ich łącznie 40 (czyli mniej niż zazwyczaj).

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
VOX: torebkowe skarby