Pierwsza Zmiana ratuje kierowców – zatankujemy twój samochód! Jak wziąć udział w akcji „Do Pełna Na Pełnej”

i

Autor: VOX FM Pierwsza Zmiana ratuje kierowców – zatankujemy twój samochód! Jak wziąć udział w akcji „Do Pełna Na Pełnej”

Pierwsza Zmiana ratuje kierowców – zatankujemy twój samochód! Jak wziąć udział w akcji „Do Pełna Na Pełnej”?

2021-10-24 19:34

Ceny paliwa w całej Polsce wyższe niż Rysy. Tankowanie zamiata konto lepiej niż Zenek na Sylwestra w Zakopanem. Dlatego na ratunek przybywa VOX FM! Zatankujemy twój samochód. Ruszyła akcja „Do Pełna Na Pełnej”. Jak się zgłosić?

Ceny paliwa spędzają sen z powiek Polaków. Psychologiczna granica – ponad 6 zł za litr – została już przekroczona. W całej Polsce kierowcy z przerażeniem podjeżdżają na stacje benzynowe a na tankowanie do pełna pozwalają sobie tylko nieliczni. Dlatego Pierwsza Zmiana VOX FM ratuje kierowców. Od 25 października do 10 listopada 2021, od poniedziałku do piątku do rozdania mamy 400 złotych na paliwo do twojego samochodu. Jak zgłosić się do akcji „Do Pełna Na Pełnej”?

ZOBACZ TEŻ: Best Lista VOX FM. Potężny awans Exaited. Kto zwyciężył 379 notowanie?

VOX FM zatankuje twój samochód. Jak wziąć udział w akcji „Do Pełna Na Pełnej”

Żeby wygrać 400 zł. na paliwo i wziąć udział w akcji „Do Pełna Na Pełnej” VOX FM trzeba odpowiedzieć na pytanie dotyczące paliwa - Po ile? I dlaczego tak drogo. Odpowiedź wysłać  w formularzu dostępnym tutaj. I czekać na telefon od Pierwszej Zmiany VOX FM.

ZŁO John Wayne Gacy_promo

Quiz. Czy wiesz, w jakiej reklamie wystąpiła ta gwiazda? Większość wymięka przy 5. pytaniu

Pytanie 1 z 10
"Włączone niskie ceny" - tę piosenkę z reklamy Media Expert zna każdy. Śpiewała ją: