Playboys kręci! „Nareszcie coś nowego”

i

Autor: Instagram.com/kubaplayboys Playboys kręci! „Nareszcie coś nowego”

Playboys kręci! „Nareszcie coś nowego”

2021-05-17 11:11

Fani zespołu Playboys nie mogą się doczekać. Ich ulubiony zespół znów na planie teledysku. To oznacza, że już niedługo do sieci trafi nowy kawałek. W jakim będzie klimacie i kiedy premiera?

Zespół Playboys to jedna z ulubionych grup disco polo. Fani uwielbiają chłopaków m.in. za takie piosenki, jak „Lejde” czy „Ja w to nie wierzę”. Ostatni kawałek od Playboys ukazał się w grudniu ubiegłego roku. Teledysk do piosenki „Moja Twoja” ma ponad trzy miliony wyświetleń w serwie YouTube. Teraz zespół Playboys przygotowuje nowy kawałek. Zdjęciem z planu teledysku pochwiał się Kuba Urbański.

- Coś się kręci ? - napisał wokalista Playboys na Instagramie.

Mimo, że Kuba Urbański nie zdradza za dużo, to ze zdjęcia możemy wyczytać, że najnowszy utwór może być osadzony w folkowym klimacie. Zdjęcia do teledysku najnowszego kawałka powstają w Białymstoku, w tle widać wiatrak oraz aktorki w ludowych strojach. Fani nie mogą się doczekać premiery: "Nareszcie nowość od Playboys" - piszą w komentarzach pod zdjęciem Kuby Urbańskiego. Kiedy premiera najnowszej piosenki? Tego wokalista również nie ujawnia, ale z pewnością niebawem się dowiemy.

[WIDEO] Siedlecka noc muzeów

QUIZ. Nie słuchasz disco-polo? Na pewno nie znasz tych hitów?

Pytanie 1 z 10
"Ona tańczy dla mnie" to przebój grupy: