Pokaż Na Co Cię Stać - Adam

i

Autor: VOX FM Fala upałów nad Polską - to wideo na pewno Cię ochłodzi!

Pokaż na co Cię stać: Gorąco? Ten filmik na pewno Was ochłodzi! Adam w samych spodenkach zdobył Śnieżkę [WIDEO]

2022-07-19 13:17

To jedno z tych zgłoszeń, obok których nie możemy przejść obojętnie! W zabawie Pokaż na co Cię stać pojawił się filmik, który idealnie ochłodzi Was w trakcie lipcowych upałów. Bohaterem tego mrożącego krew w żyłach filmiku jest Adam. Czy uda mu się zgadnąć 20 000 złotych?

Pokaż na co Cię stać - VOX FM szuka talentów

Do naszej zabawy zgłosić się może każdy, kto uważa, że jego talent jest wart 20 tysięcy złotych. Bo dokładnie tyle zgarnie zwycięzca Pokaż na co Cię stać. A zgłoszenia jak i Wasze talenty są naprawdę różne. Naszą uwagę przyciągnęło wideo, które nagrał Adam. Na filmiku widzimy jak wbiega na pokrytą śniegiem Śnieżkę... w samych spodenkach. Jak pisze w swoim zgłoszeniu trenuje amatorsko MMA oraz uwielbia przenikliwe zimno. Zobaczcie sami!

Załączam filmik z wejścia w samych krótkich Spodenkach na Śnieżkę przy temperaturze odczuwalnej - 17 stopni Celsjusza. Na dodatek jest mi tak gorąco że na samym szczycie wykonuję aniołka w śniegu żeby za bardzo się nie zgrzać. Jeżeli uda mi się chociaż raz coś wygrać w życiu lub ten konkurs to pieniążki przeznaczę na wyprawę na Biegun Północny . Prosto ze statku wskoczę do lodowatej wody która w tych rejonach ma -3 stopnie Celsjusza na tle olbrzymiej góry lodowej.

CZYTAJ TAKŻE: Jej piersi tańczą w rytm muzyki! Wyjątkowy talent Kingi w Pokaż na co Cię stać [WIDEO]

To wideo Was ochłodzi! Zobacz jaki talent zgłosił Adam w zabawie Pokaż na co Cię stać w VOX FM

20 tysięcy złotych za wyjątkowy talent

Jak zgłosić się do naszej zabawy? Wystarczy wejść na pokaz.voxfm.pl i przesłać nam nagranie, w którym zobaczymy jak prezentujecie swój talent. Znajdziecie tam również dokładny regulamin akcji. Zgłoszenia przyjmujemy do 21 sierpnia 2022 roku.

A więcej szczegółów znajdziecie tu: "Pokaż na co Cię stać" z VOX FM! Masz talent? Możesz wygrać 20 tysięcy złotych

Sonda
Wybierz HIT LATA 2022!