Pokażą, jak działa „Efekt miłości”. Zespół disco polo z gorącą nowością na zimne dni. Co wiemy o nowej piosence Shantel?

i

Autor: Instagram.com/shantelmusic Pokażą, jak działa „Efekt miłości”. Zespół disco polo z gorącą nowością na zimne dni. Co wiemy o nowej piosence Shantel?

Pokażą, jak działa „Efekt miłości”. Zespół disco polo z gorącą nowością na zimne dni. Co wiemy o nowej piosence Shantel?

2022-10-31 11:32

Mimo, że nadciągają zimne listopadowe dni, to zespół disco polo zadba o gorący klimat. Wszystko za sprawa najnowszej piosenki pod tytułem „Efekt miłości”. Nowość zespołu Shantel niebawem ujrzy światło dzienne. O to co wiemy o piosence.

Zespół Shantel robi furorę w serwisie YouTube oraz w Bestl Liście VOX FM. Ich ostatnia piosenka pod tytułem „Takiego drania pokochałaś” jest na drugim miejscu listy przebojów radia VOX FM. Jednak grupa disco polo nie zwalnia tempa i przyszykowała kolejną nowość. Utwór pod tytułem „Efekt miłości” niebawem trafi do sieci. Gorąca propozycja na jesienne i zimowe dni utrzymana jest w klasyce gatunku. Tekst o miłości łatwo wpada w ucho, co fani zdążyli zauważyć po odsłuchaniu krótkiego fragmentu piosenki (zapowiedź pojawiła się już sieci).  Całości będzie można posłuchać jeszcze przed premierą tylko w VOX FM. Niecierpliwi powinni włączyć radio w czwartek, 3 listopada około 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Spektakularny powrót na szczyt gwiazdy disco polo. Skolim wygrał Best Listę VOX FM. W 430 notowaniu słuchacze oddali najwięcej głosów na „Wyglądasz idealnie”

Grupa Milano śpiewa "Mleczko" zespołu Top Girls - tylko w VOX FM