Pomoc dla Ukrainy: zbiórka przekroczyła nasze oczekiwania! Trzeba było wynająć tira!

i

Autor: VOX FM Pomoc dla Ukrainy: zbiórka przekroczyła nasze oczekiwania! Trzeba było wynająć tira!

Pomoc dla Ukrainy: zbiórka przekroczyła nasze oczekiwania! Trzeba było wynająć tira!

2022-02-28 10:26

To, jak bardzo my Polacy mamy chętne do pomocy serca, najlepiej widać po naszym zaangażowaniu w zbiórki dla Ukrainy. Po tym jak ogłosiliśmy, że w poniedziałek wyruszy nasz konwój na granicę z pomocą dla Ukraińców, drzwi do siedziby Radia VOX FM się nie zamykały. Przybyła pomoc liczona tonami żywności, leków, środków higienicznych, ubrań. Na widok sterty pluszaków, które trafią do najmłodszych poszkodowanych, kręci się łezka w oku. Zbiórka przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, do tego stopnia, że trzeba było znaleźć dodatkowy transport. Za każdy gest wsparcia, za hojność, za dobroć - ogromnie dziękujemy!!!

Solidarność z Ukrainą można okazać na wiele sposobów. Jednym z nich jest udział w zbiórkach najpotrzebniejszych rzeczy, które trafiają do uciekających przed wojną Ukraińców. Pomoc zorganizowaliśmy również my. Po tym jak w piątek ogłosiliśmy, że do siedziby Radia VOX FM przez cały weekend możecie przynosić rzeczy, drzwi się nie zamykały. Nasze centrum logistyczne zostało wypełnione po brzegi żywnością, środkami higienicznymi, zabawkami, kocami, ubraniami, lekami, opatrunkami, pluszakami dla dzieci i wieloma innymi rzeczami. Wasze zaangażowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, do tego stopnia, że musieliśmy załatwić dodatkowy transport. Trzeba było wynająć dużego tira, którego cała 9-metrowa paka została zapakowana po sufit. Do tego, wypełniliśmy po brzegi pięć busów. Możecie mieć absolutną pewność, że Wasza pomoc się nie zmarnuje - cały konwój wyruszył dziś rano. Wszystkie dary, już posortowane, jadą do ośrodka w Wołajowicach, skąd zostaną rozwiezione na przejścia w Zosinie, Dołhobyczach i Horodlu. Trafią także do Ukraińców, przebywających na przejściu granicznym w Dorohusku.

Solidarni z Ukrainą

i

Autor: VOX FM Solidarni z Ukrainą

Po prostu: DZIĘKUJEMY!

Do ostatniej chwili wypełnialiście tira i busy pakietami najpotrzebniejszych rzeczy. Przybyła pomoc liczona tonami żywności, leków, środków higienicznych, ubrań, maskotek i pluszaków. Za każdy gest wsparcia, za hojność, za dobroć - ogromnie dziękujemy!!!

Pomoc dla Ukrainy

i

Autor: VOX FM Pomoc dla Ukrainy

Relacje z przejść granicznych z Ukrainą przez cały dzień w VOX FM  

W poniedziałek 28.02.2022 roku, przez cały dzień możecie spodziewać się relacji prosto z przejść granicznych z Ukrainą. Na miejsce jadą nasi specjalni wysłannicy - m.in. Marta Kiermasz, Przemek Sasowski i Kamil Rutkowski, których relacje będziecie mogli usłyszeć w programach i wiadomościach VOX FM. Śledźcie nas też na profilach społecznościowych. Na bieżąco relacjonujemy akcje pomocy na Instagramie, Facebooku i TikToku.

Solidarni z Ukrainą

i

Autor: VOX FM Solidarni z Ukrainą