Poranne Wyjce biorą się za kolejny hit! Walnąłem w szafkę jajami Kiedy słuchać?

i

Autor: Kolaż na podstawie screen shot z YouTube: Vanila Records Poranne Wyjce na żywo znów na antenie VOX FM! Kiedy słuchać?

Poranne Wyjce biorą się za kolejny hit! "Walnąłem w szafkę jajami" Kiedy słuchać?

2022-09-07 11:47

Choć oficjalnie wakacje się już skończyły to nie oszukujmy się - wciąż letnie hity nucimy jeszcze pod nosem przy słonecznej aurze za oknem. Jeden z tegorocznych wakacyjnych przebojów postanowili wziąć na warsztat panowie z Pierwszej Zmiany. O czym tym razem zawyją Poranne Wyjce?

Poranne Wyjce VOX FM - kiedy słuchać na żywo?

"Bahamy, morze, Miami" od zespołu Playboys to jeden z niekwestionowanych hitów lata 2022. W chwili pisania tego tekstu ma na YouTube blisko 5,5 miliona wyświetleń. Nic dziwnego, że właśnie za ten numer postanowiły wziąć się Poranne Wyjce i z gracją walca drogowego przerobić go po swojemu. Jaki tytuł będzie miała ich wersja? Norbert, Konrad i Pawelec zaśpiewają dla Was piosenkę o wdzięcznym tytule "Walnąłem w szafkę jajami". Czy tekst pisany był na podstawie własnych doświadczeń? Tego nie zdradzili naszej redakcji.

Wiadomo tylko, że Poranne Wyjce usłyszeć można będzie już w najbliższy czwartek (8 września) po 8:00 na antenie radia VOX FM. Później do odsłuchania ponownie tego samego dnia na www.voxfm.pl oraz na naszym kanale na YouTube.

CZYTAJ TAKŻE: Justyna z Top Girls niemal nago pozuje na jachcie. Ciało jak marzenie![GALERIA]

Poranne wyjce - Wyglądasz idealnie (SKOLIM PARODIA)

Nowości disco polo lato 2022! Najgorętsze premiery tegorocznych wakacji

Sonda
Lubisz Poranne Wyjce VOX FM?