Facebook.com / Bedi Official

i

Autor: Facebook.com / Bedi Official Posłuchaj zanim trafi do sieci! Bedi i premiera "Dla tej dziewczyny" już dziś w VOX FM!

Posłuchaj zanim trafi do sieci! Bedi i premiera "Dla tej dziewczyny" już dziś w VOX FM!

2022-02-16 13:52

Fani Bediego czekali na ten dzień z niecierpliwością. Iii... już nie muszą czekać! Już dziś światło dzienne ujrzy najnowsza produkcja "Dla tej dziewczyny"! Oczywiście premierowo będzie można usłyszeć ten numer jak zawsze w VOX FM! Kiedy dokładnie pojawi się na antenie? Sprawdź!

Już jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Bedi szykuje dla swoich fanów muzyczną niespodziankę - cały artykuł znajdziecie TUTAJ. Wygląda na to, że na sporą dawkę wrażeń od swojego idola fani nie muszą dłużej czekać. Najnowszy przebój "Dla tej dziewczyny" już niebawem trafi do sieci, pojawi się teledysk do utworu. Premiera oficjalnego klipu zaplanowana jest na 17.02.2022 na godzinę 10:00 na YouTubie. Natomiast w VOX FM - jak zawsze jesteśmy pierwsi! I już dziś proponujemy  wysłuchanie nowego przeboju na naszej antenie! Bedi i "Dla tej dziewczyny" do usłyszenia w VOX FM już dziś, w środę 16.02.2022 roku, o 20:25!

Wesele marzeń 2022

Kim jest Bedi?

Bedi to młody wokalista, który zdobywa coraz większą rzeszę fanów. Na swoim koncie ma m.in. takie utwory jak „To co chciałbym Ci dać”, „Jak zrozumieć Cię mam” oraz „Milion gwiazd”. Jego przeboje swego czasu cieszyły się ogromną popularnością w Best Liście VOX FM, momentami trafiały nawet na sam szczyt.

Bedi

i

Autor: Facebook.com / BediOfficial