Instagram.com / PRIME MMA.PL

i

Autor: Instagram.com / PRIME MMA.PL Prime MMA - kolejność walk. Lista zawodników, którzy wystąpią podczas gali

Prime MMA - kolejność walk. Lista zawodników, którzy wystąpią podczas gali

2022-02-17 13:04

To będzie gorączka sobotniej nocy! Pierwsza gala nowej federacji Prime MMA coraz bliżej! Fani z niecierpliwością odliczają dni do tego wydarzenia, tym bardziej że szykuje się spora dawka emocji! W oktagonie zobaczymy wielu celebrytów, streamerów i internetowych twórców, m.in. Kruszwila i Kamerzystę, których kultowy konflikt internetowy zostanie przeniesiony do klatki! Nad wszystkim pieczę sprawuje włodarz Don Kasjo King! Kto jeszcze wystąpi podczas gali? Sprawdź listę zawodników!

Jak czytamy na stronie organizatora, w walce wieczoru zmierzy się dwóch dawnych przyjaciół Kruszwil i Kamerzysta. Obaj chcą rozwiązać swój konflikt w klatce, a na jego rozstrzygnięcie czekają dawni i obecni widzowie. To może być jedna z najgorętszych walk wieczoru, ale włodarze przygotowali znacznie więcej. Na karcie zobaczymy też takich zawodników jak: Soroko, Stifler, Muran czy Dawid Ambro. Ponadto, debiut zaliczy gwiazda disco-polo – Dawid Narożny, czyli założyciel zespołu Piękni i Młodzi, obecnie tworzący solo. Hitem może być też walka znanego lewicowego publicysty Jasia Kapeli z prawicowym dziennikarzem Zimowitem Kossakowskim, czyli publicystów z przeciwnych stron sceny politycznej. Podczas pierwszej konfrontacji doszło między nimi nawet do rękoczynów. Poniżej przedstawiamy oficjalną kartę walk. To będzie ogień!

Wesele marzeń 2022

Prime Show MMA: kolejność walk

1.Całkowski vs Zając

2. Cios vs Ambro

3. Wiolka vs Klaudia

4. Ztrolowany vs Hecman

5. Kwieciński vs Lasik vs Pazik

6. Puszbarber vs Sobota

7. QOTB vs Okrzesik

8. Tybori vs Lupa

9. Kapela vs Kossakowski

10. Medusa vs Narożny

11. Soroko vs Stifler

12. Kasjo vs Muran

13. Kruszwil vs Kamerzysta

Prime MMA: data, miejsce, godzina

Wszystkie zmagania będzie można obejrzeć już w najbliższą sobotę, 19 lutego 2022 roku. Wydarzenie odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi. Start o godzinie 20:00. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ