Prime Show MMA 1. Wiemy, kto wygra walkę Dawid Narożny vs Medusa!

i

Autor: Instagram.com/primemma.pl Prime Show MMA 1. Wiemy, kto wygra walkę Dawid Narożny vs Medusa!

Prime Show MMA 1. Wiemy, kto wygra walkę Dawid Narożny vs Medusa!

2022-02-16 11:24

Dawid Narożny vs Medusa - kto wygra? Prime Show MMA 1. Zadyma już 19 lutego. W pierwszej w historii gali nowej freakowej federacji powalczy między innymi Dawid Narożny. Przeciwnikiem byłego wokalisty zespołu Piękni i Młodzi będzie Adrian Medusa Salamon. Mimo, że do walki zostało jeszcze trochę czasu, nasi czytelnicy już wiedzą, kto wygra to starcie!

Prime Show MMA 1 odbędzie się już w sobotę, 19 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Wśród uczestników pojedynków będzie Dawid Narożny. Wokalista, który niegdyś występował z zespołem Piękni i Młodzi, a od dwóch lat działa solo, ma na koncie takie piosenki, jak np. „Prezent” czy „Galaktyczny lot”. Piosenkarz skrzyżuje rękawice z popularnym YouTuberem i zwycięzcą walk MMA. Przeciwnikiem Dawida Narożnego będzie Adrian Medusa Salamon. Narożny postanowił podejść do tego starcia profesjonalnie i w pocie czoła przygotowuje się do bójki. Jednak jego przeciwnik także się nie oszczędza, ma też na koncie wygrane walki w Fame MMA czy High League. Kto wygra to starcie?

ZOBACZ TEŻ: Dawid Narożny – kim jest? Wiek, żona, dzieci, Instagram, Piękni i Młodzi

Prime Show MMA 1. Wiemy, kto wygra walkę Dawid Narożny vs Medusa!

Na voxfm.pl zapytaliśmy czytelników kto wygra walkę Dawid Narożny vs Medusa podczas Prime Show MMA 1. Nie mamy dobrej wiadomości dla Dawida Narożnego. Wokalista disco polo według większości przegra. W jego sukces wierzy jedynie 110 osób, które zdecydowały się wziąć udział w naszej sondzie. Zdecydowanym faworytem jest Medusa. Na zwycięstwo youtubera zagłosowały 232 osoby. To jednak jedynie przypuszczenia – walka 19 lutego. Gdzie oglądać i kto jeszcze wystąpi? Sprawdź TU.

NIE PRZEGAP: Prime Show MMA 1. Dawid Narożny: Zrobię wszystko żeby po walce móc wyjść z dłonią uniesioną do góry

Piękni i Młodzi TOKSYNA

Quiz. My podajemy artystę, Ty podajesz gatunek muzyczny! Tylko dla ekspertów

Pytanie 1 z 10
Bob Marley to ikona muzyki: