Radek Liszewski i Kamil Kossakowski we wspólnym wykonaniu. Ten duet zwala z nóg

i

Autor: VOX FM

roztańczony pge narodowy

Radek Liszewski i Kamil Kossakowski we wspólnym wykonaniu. Ten duet zwala z nóg

2023-09-21 11:53

Już tylko kilka dni dzieli nas od wielkiej imprezy - Roztańczony PGE Narodowy. A artyści wydają się znakomicie przygotowani. Ostatnio w ramach rozgrzewki przed tym wydarzeniem odwiedzili nas Radek Liszewski z zespołu Weekend i Kamil Kossakowski. Wspólnie stworzyli duet, jakiego świat nie słyszał! I to jaki! Co zaśpiewali?

Radek Liszewski i Kamil Kossakowski w wyjątkowym wykonie

Radek Liszewski z zespołu Weeekend i Kamil Kossakowski z DiscoBoys to bez wątpienia jedni z najpopularniejszych muzyków disco polo w Polsce. Pierwszy stworzył bezapelacyjny hit "Ona tańczy dla mnie", drugi m.in. numer "Wakacje", który podbija w ostatnich tygodniach klubowe parkiety. Obaj wystąpią już 30 września w stolicy na imprezie Roztańczony PGE Narodowy. Nie od dziś wiadomo, że przed śpiewaniem trzeba się jednak rozgrzać. Dlatego Radek i Kamil wpadli ostatnio do studia VOX FM w ramach naszego cyklu "Duety jakich świat nie słyszał". Wcześniej mogliśmy w nim usłyszeć m.in. Skolima i Marcina Millera w "Dumce na dwa serca" oraz Top Girls i Playboys w kawałku "A wszystko to... (bo ciebie kocham)". Radek z Weekendu i Kamil Kossakowski w naszym studiu wzięli natomiast na warsztat numer Krzysztofa Krawczyka. Panowie fenomenalnie poradzili sobie z wykonem "Za tobą pójdę jak na bal". Ten zachwycił m.in. widzów na naszym Tik Toku.

Radek Liszewski & Kamil Kossakowski - Za Tobą pójdę jak na bal| Duety Jakich Świat Nie Słyszał VOXFM

Roztańczony PGE Narodowy - kiedy i kto wystąpi?

Patronem medialnym Roztańczonego PGE Narodowego jest VOX FM. A na scenie nie zabraknie gwiazd. Ich lista jest naprawdę imponująca. Zaproszeni artyści reprezentują nurty rap/pop i disco. Dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Na scenie wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Doda, Edyta Górniak, Skolim, Piękni i Młodzi, Akcent, Blanka, Cleo, Viki Gabor, Weekend, Defis, Łobuzy, Smolasty, Michał Wiśniewski, Majka Jeżowska, MiłyPan, Boys, Disco Boys, Ronnie Ferrari i Top Girls. Sam koncert odbędzie się oczywiście 30 września. Choć wcześniej, niż było to planowane, co zapewni fanom jeszcze więcej muzycznych doznań. Dotychczas zakupione bilety zachowują ważność, a ci z was, którzy chcieliby je jeszcze kupić mogą to zrobić na stronach autoryzowanych sprzedawców np. na ebilet.pl. Ceny zaczynają się od 100 zł. W zależności od wybranego miejsca cena może ulec zmianie.

Listen on Spreaker.