gwiazdy

Radek Liszewski miał poważny wypadek! Jego najnowsze zdjęcia zasmuciły fanów

2024-06-27 23:01

Radek Liszewski to jeden z najpopularniejszych piosenkarzy disco polo w Polsce. W dużej mierze to za jego sprawą ten gatunek odrodził się w naszym kraju w XXI wieku. Okazuje się jednak, że ostatnio ze znanym wokalistą nie jest najlepiej. Doznał poważnej kontuzji, która nie ułatwia mu poruszania się.

Radek Liszewski doznał poważnej kontuzji

Gatunek disco polo w naszym kraju ma się całkiem dobrze. Choć w ostatnim czasie nieco mniej wokalistów pojawia się w telewizji, to ci nadal są obecni i tworzą nowe numery. A popularnych piosenkarzy disco polo w naszym kraju jest całkiem sporo. To choćby Zenek MartyniukMarcin Miller czy Magdalena Narożna. Fani disco polo z pewnością doskonale wiedzą też, kim jest Radek Liszewski. W końcu to on przed laty stworzył kultowy już numer Ona tańczy dla mnie. Potem pojawiły się takie kawałki, jak Za każdą chwilę z Tobą czy Moje miasto nigdy nie śpi. Niedługo później Radek Liszewski wystąpił w wielu popularnych programach telewizyjnych, w tym m.in. w show Taniec z gwiazdami. Ostatnio jednak dotarły do nas niezwykle przykre informacje o liderze zespołu Weekend. Doznał on wypadku.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Radek Liszewski miał wypadek

Radek Liszewski to jeden z ulubieńców fanów disco polo. Trudno się zresztą temu dziwić. Piosenkarz stworzył mnóstwo numerów, które szybko zyskały miano hitów. W ostatnim czasie lider zespołu Weekend też nie narzekał na brak pracy. Regularnie wydaje świeże kawałki, ale i można zobaczyć go na koncertach. Ostatnio jednak w nieco niepokojącym wydaniu. Piosenkarz porusza się bowiem w gorsecie ortopedycznym. Co mu się stało? To postanowił wyjaśnić Super Express.

Bawiłem się w ogrodnika u siebie w ogrodzie. Zachciało mi się popodcinać gałązki i tak niefortunnie stanąłem, jedną nogą na drabinie, a drugą na gałęzi, że spadłem na plecy. Na szczęście z niewielkiej wysokości. W rezultacie połamałem sobie żebra. Niestety teraz trochę cierpię. Trzeba to wyleżeć i nie nadwyrężać dalej, żeby się ładnie zrosło

- zdradził Radek Liszewski w rozmowie z dziennikiem.

Nie pozostaje nam zatem życzyć nic innego, jak szybkiego powrotu do zdrowia!