Roch z Hotelu Paradise 7 niczym postać z “Harry’ego Pottera”? Nie, nie chodzi o Voldemorta

i

Autor: TVN; Warner Bros. Pictures Roch z Hotelu Paradise 7 niczym postać z “Harry’ego Pottera”? Nie, nie chodzi o Voldemorta

Programy randkowe

Roch z Hotelu Paradise 7 niczym postać z “Harry’ego Pottera”? Nie, nie chodzi o Voldemorta

2023-09-30 22:11

Roch Krzyżański to w oczach widzów główny złoczyńca 7. edycji “Hotelu Paradise”. Co ciekawe, przeszedł on na naszych oczach szokującą przemianę, na modłę Anakina Skywalkera stającego się Darthem Vaderem – zaczynał jako ulubieniec widzów, którego wychwalano za osobowość i szeroko pojęte “ogarnięcie”, po to tylko, by po zaledwie kilku odcinkach objawić się jako naczelny manipulant i toksyk.

To w Rochu fani “Hotelu Paradise” upatrują źródła większości problemów. Zdaniem odbiorców nakręcał on pozostałych uczestników przeciwko Łucji i ogólnie sieje negatywne emocje, podburza konflikty i manipuluje. Internauci wysnuli zresztą teorię, że dostał się do programu przez rodzinne koneksje i wyłącznie dlatego jest “przepychany” z odcinka na odcinek. Okazało się bowiem, w wyniku małego śledztwa widzów, że jest on bratem menadżera TVN, Rafała Krzyżańskiego (ten potwierdził w social mediach pokrewieństwo z Rochem, ale zaprzeczył jakoby załatwił mu udział w randkowym show).

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Łucja otrzymała odpowiednie wsparcie? Uczestniczka uspokaja widzów

Roch z “Hotelu Paradise 7” niczym złoczyńca z “Harry’ego Pottera”

Widzowie lubią puszczać wodze fantazji i bawić się w zabawne metafory i porównania. Patryk z “Hotelu Paradise 7” został już porównany do Kudłatego ze Scooby’ego-Doo, zaś Sabina do Nairobi z “Domu z papieru”. W wyniku ostatnich wydarzeń w programie pojawiło się z kolei zabawne porównanie dotyczące Rocha.

Jedna z internautek zamieściła na Instagramie komentarz, w którym dała wyraz swemu oburzeniu wpływem, jaki Roch wywiera na pozostałych uczestników. Wskazała, że podążają za nim ślepo i nie myślą samodzielnie, a przy okazji wyśmiała jego fryzurę wskazując, że przypomina… profesora Quirrella z pierwszej odsłony “Harry’ego Pottera” – tego, który oszukał wszystkich kreując się na nieszkodliwą niedojdę, a w rzeczywistości z tyłu głowy nosił samego lorda Voldemorta.

A wszyscy za Rochem jak stado baranów, on jakiś czar z tego turbana na głowie rzucił na was jak profesor Quirrell z “Harry’ego Pottera”? – czytamy w wpisie.

Cóż, pozostaje nam tylko pogratulować błyskotliwości w jakże dogłębnej analizie charakterologicznej.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
VOX: torebkowe skarby