taniec z gwiazdami

Roksana Węgiel i Kevin Mglej rozbili bank w Tańcu z Gwiazdami. Ich wspólny taniec to prawdziwy ogień!

2024-04-21 22:00

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zachwycili na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Ich tango było perfekcyjne. Zachwytom nie było końca, a po występie posypały się same dziesiątki.

Za nami wyjątkowy odcinek Tańca z Gwiazdami. W niedzielę, 21 kwietnia na parkiecie zaprezentowało się pięć par i każdy zatańczył po dwa tańce. W jednym z występów gwiazdom towarzyszyły bliskie osoby. Jako pierwsi wspólny taniec zaprezentowali Roksana Węgiel i Michał Kassin, którym towarzyszył partner Roxie - Kevin Mglej. Wspólnie zatańczyli tango, które zachwyciło wszystkich. Jury za ten występ przyznało im 40 punktów. 

Taniec z Gwiazdami - Roxie Węgiel o odcinku Tańca z Gwiazdami

Roxie i Kevin w Tańcu z Gwiazdami

To był niezwykle ważny wieczór dla uczestników show. Występy z bliskimi to zawsze wyjątkowy moment. Wiele osób było ciekawych, jak Kevin Mglej poradzi sobie na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Efekty przerosły jednak najśmielsze oczekiwania wszystkich! Tango w wykonaniu Roxie i Kevina było perfekcyjne i cztery dziesiątki od jury są tego najlepszym dowodem.

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł 21.04?

21 kwietnia wśród zagrożonych par znaleźli się Maciej Musiał i Daria Syta oraz przywróceni do programu Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Niestety, decyzją jury i widzów z programem ponownie pożegnali się Krzysztof i Sara. Za tydzień, w półfinale Tańca z Gwiazdami poznamy trzy pary, które powalczą o kryształową kulę w wielkim finale tanecznego show.