Andrzej z Plutycz na wyciągnięcie ręki! Sprawdź wiek, wykształcenie, dom, YouTube gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie [ZDJĘCIA]

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Andrzej z Pluytcz to gwiazdor serialu "Rolnicy. Podlasie. Jak na gwiazdę przystało, przyciąga on do siebie tysiące fanów. Czy wiesz jednak o nim wszystko? Ile Andrzej z Plutycz ma lat? Kim jest naprawdę? Jakie ma wykształcenie? Jaki jest jego stan cywilny? Czy jest kawalerem? Jak wygląda aktualnie? Co u niego słychać w 2024 roku? Dowiedz się na kolejnych zdjęciach!

telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz poznał wyjątkową kobietę. Wszystko zaczęło się od obiadu!

2024-05-20 11:01

Jedna kobieta wystarczyła, by życie Andrzeja z Plutycz z serialu "Rolnicy. Podlasie" całkowicie się zmieniło! Mało tego, całe spotkanie było całkowicie przypadkowe, a wszystko zaczęło się od... obiadu. Jeden z najbardziej znanych rolników w Polsce postanowił podzielić się wszystkim ze swoimi fanami.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz o wyjątkowej kobiecie

Wszyscy fani serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie doskonale wiedzą, jak ważną rolę odgrywa w nim Andrzej z Plutycz. Mężczyzna pokazuje w produkcji regularnie swoje życie i widzowie mogą obserwować, jak wygląda jego praca na gospodarstwie. Jednak nie tylko jego. W produkcji Rolnicy. Podlasie oprócz Andrzeja z Plutycz możemy też zobaczyć jego ojca i brata. Andrzej z Plutycz oprócz pojawiania się w telewizji, prowadzi też swój kanał w sieci. Mogliśmy już na nim zobaczyć m.in. jego metamorfozę, a także jak Andrzej walczy o kasę, bawiąc się w zdrapki. Jeden z najbardziej znanych rolników w Polsce regularnie mówił też w ostatnim czasie o tym, że miło byłoby znaleźć jakąś fajną kobietę. Jakiś czas temu w swoim filmie bohater Rolnicy. Podlasie postanowił opowiedzieć o kobiecie, która zmieniła jego życie.

Rolnicy. Podlasie. Wymiana desek w furmance. Wzorowa współpraca

Rolnicy. Podlasie: tak zaczęła się historia Andrzeja z Plutycz

Dziś fanom serialu Rolnicy. Podlasie trudno wyobrazić sobie, żeby nie było w nim Andrzeja z Plutycz. Rolnik cieszy się ogromnym zainteresowaniem i popularnością. Do tego stopnia, że do Plutycz zjeżdżają tłumy chętnych, by zobaczyć, jak wygląda wieś i gospodarstwo Andrzeja. Jak to się jednak stało, że Andrzej z Plutycz trafił do popularnego serialu Rolnicy. Podlasie? Okazuje się, że o wszystkim zdecydował... obiad. Jak opowiedział bowiem Andrzej w filmie na jego kanale na You Tube. Cała historia zaczęła się od pójścia do baru przy głównej drodze Bielsk - Białystok. Andrzej z bratem pracowali wówczas u kierownika baru i wycinali las. Okazało się, że do tego samego baru na obiad przyjechała kierowniczka telewizji. Panowie przyznali się jej, że występowali w programie "Dżentelmeni i wieśniacy". Finalnie od słowa do słowa, Andrzej z bratem zawieźli kierowniczkę do ich domu, a niedługo później zaczęli występować w serialu Rolnicy. Podlasie.

Listen to "Odc. 8 – Pieczarka wchodzi do gry" on Spreaker.