Rolnik szuka żony: uczestnicy są już znani. Nie wszyscy są do nich przekonani

i

Autor: AKPA

telewizja

Rolnik szuka żony 11: uczestnicy są już znani. Nie wszyscy są do nich przekonani

2024-03-26 15:08

Przed nami kolejna edycja programu Rolnik szuka żony, czyli jednej z najpopularniejszych produkcji w polskiej telewizji. Na to show wielu widzów czekało z utęsknieniem, zastanawiając się kim w tym roku będą uczestnicy Rolnik szuka żony. Wszystko stało się już jasne. Produkcja uchyliła rąbek tajemnicy.

Rolnik szuka żony 11: uczestnicy

Niewiele programów telewizyjnych wzbudza tak duże emocje, jak ta produkcja. Rolnik szuka żony to jeden z najpopularniejszych formatów w Polsce, który jest uwielbiany przez widzów i niemal zawsze zaskakuje. Marta Manowska już od kilku sezonów tworzy na ekranie piękne pary, a niektórzy bohaterowie Rolnik szuka żony po udziale w programie wiodą szczęśliwe życie. Czy tak będzie i w nowej edycji programu? Mamy taką nadzieję. Wiemy już, kim są uczestnicy Rolnik szuka żony 2024. Produkcja przedstawiła ich w specjalnym filmie, który pojawił się na Instagramie programu. Wśród uczestników tego sezonu nie zabraknie rolniczek. Najmłodsza z nich ma 23 lata, a najstarsza 57. Dokładniej uczestników Rolnik szuka żony 11 poznamy w wielkanocną niedzielę, jednak już teraz sporo można się dowiedzieć.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Uczestnicy Rolnik szuka żony 11 wzbudzają emocje

Kiedy oglądać zerowy odcinek programu Rolnik szuka żony 11? Ten zostanie wyemitowany w Niedzielę Wielkanocną o 21:20 w TVP1. Widzowie poznają 9 osób, które poszukują miłości. Krótkie wzmianki o kandydatach mogliśmy zobaczyć na profilu programu. Już one wzbudziły u komentujących duże emocje.

Jeśli niż tiktokerki pchają się do rolnika to czas chyba przestać to oglądać. To już nie jest ten program który polubili ludzie kiedy pokazywał autentycznych rolników, którzy szukali miłości. Dziś to trampolina dla influ

Dużo dużo szczęścia i miłości niech znajdą nowi uczestnicy programu. ♥️🌷💚I oby obyło się bez takich ananasów jak w poprzedniej.

Nie mówicie, że taka np pierwsza kandydatka ma taki problem, żeby faceta znaleźć. Przecież jest młoda i aż dziwne 😂😂😂

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Jak pójdzie uczestnikom szukanie miłości? I czym zaskoczy nas Rolnik szuka żony 11? O tym przekonamy się już w niedzielę o 21:20.