Roztańczona Polska 2023 w Myślenicach już w niedzielę. Kto wystąpi i gdzie oglądać koncert?

i

Autor: AKPA

roztańczona polska

Roztańczona Polska 2023 w Myślenicach już w niedzielę. Kto wystąpi i gdzie oglądać koncert?

2023-08-13 12:18

Do końca wakacji coraz bliżej, ale trasa Roztańczona Polska 2023 nie zwalnia tempa! W niedzielę, 13 sierpnia zawita do kolejnego miasta! Tym razem koncert TVP odwiedzi Myślenice. Na scenie znów pojawi się plejada polskich gwiazd. Kto wystąpi w Myślenicach? Gdzie oglądać koncert Roztańczona Polska? Gdzie będzie transmisja? Szczegóły w naszym artykule.

Roztańczona Polska w Myślenicach

Wakacyjna trasa Roztańczona Polska 2023 nie zwalnia tempa, ani na chwilę! W niedzielę, 13 sierpnia widzowie będą mogli obejrzeć transmisję koncertu TVP z Myślenic, czyli pięknego miasta w Małopolsce. Podobnie, jak było na poprzednich eventach, na scenie pojawią się najbardziej znane polskie gwiazdy. Lista koncertów trasy Roztańczona Polska jest długa, a do tej pory odbyły się one już w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu, Ostrowie Wielkopolskim, Jaworznie, Władysławowie, Chełmnie, Sochaczewie i Zamościu. Za każdym razem widzowie mogli podziwiać niesamowite show i fenomenalną oprawę. Podczas ostatniego koncertu Roztańczona Polska w Zamościu można było zobaczyć chociażby wielki powrót na scenę Gosi Andrzejewicz. Dlatego nie dziwi, że po każdym takim występie nie brakuje komentarzy widzów, którzy zachwycają się wokalistami lub ich stylizacjami. Wiele osób zastanawia się teraz - jaka jest lista artystów koncertu Roztańczona Polska w Myślenicach i gdzie go oglądać? Wiemy już, kto wystąpi - ta lista wykonawców robi wrażenie! Możecie zapoznać się z nią poniżej.

Defis w Pierwsza Zmiana Show

Roztańczona Polska Myślenice - kto wystąpi?

W czasie koncertu Roztańczona Polska w Myślenicach będzie można zobaczyć i usłyszeć prawdziwą plejadę największych polskich gwiazd. Na scenie wystąpią:

  • Doda
  • Łobuzy
  • Masters
  • Pectus
  • B.R.O
  • OT.TO
  • DJ Adamus

Taki skład artystów gwarantuje, że nie będziecie długo musieli zastanawiać się nad tym, co oglądać w niedzielę i co robić w weekend 13 sierpnia w Myślenicach!

Roztańczona Polska Myślenice - kiedy i gdzie oglądać?

Zastanawiacie się gdzie i jak oglądać koncert Roztańczona Polska w Myślenicach? Chętnie pomożemy! Wydarzenie będzie można oglądać na żywo w Myślenicach na myślenickim Rynku lub na antenie TVP3. Transmisja koncertu Roztańczona Polska w Myślenicach rozpocznie się o godzinie 20:00. Chcecie obejrzeć to show na żywo? Nie musicie martwić się o bilety. Koncerty Roztańczona Polska nie są biletowane.

Hardcorowy quiz dla fanów disco polo. Ilu wokalistów rozpoznasz tylko po oczach?

Pytanie 1 z 10
Czyje to oczy?
Czyje oczy Skolim