telewizja

Sandra i Krzysiek byli gwiazdami Gogglebox. Przed telewizorem. Dlaczego odeszli i co się z nimi dzieje?

2024-06-13 8:49

Tę parę doskonale znają wszyscy widzowie programu Gogglebox. Przed telewizorem, czyli jednej z najpopularniejszych produkcji TTV. Sandra i Krzysiek Zagrodnikowie występowali w formacie przez kilka sezonów. Potem jednak zniknęli. Co było powodem tej decyzji i co obecnie u nich słychać?

Dlaczego Sandra i Krzysiek odeszli z Gogglebox. Przed telewizorem?

Nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że program Gogglebox. Przed telewizorem to produkcja, która dla wielu osób otworzyła drzwi do kariery. Dzięki temu formatowi przeciętni "Kowalscy" pojawili się bowiem na telewizyjnych ekranach, by komentować popularne seriale i programy telewizyjne. I choć początkowo ich oceny były często krytykowane przez widzów, to jednak szybko fani TTV polubili kanapowych bohaterów. Wielu z nich nie tylko rozwinęło swoje kariery w sieci, ale i wystąpiło w wielu programach telewizyjnych. Sylwia Bomba na Instagramie zgromadziła ponad 900 tys. obserwujących i wystąpiła w show Taniec z gwiazdami. Na brak popularności po Gogglebox. Przed telewizorem nie narzeka też chociażby Agnieszka Kotońska czy Mariusz Kozak. Fani programu z pewnością pamiętają też Sandrę i Krzyśka Zagrodników. Ci z ekranów zniknęli kilka lat temu.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Sandra i Krzysiek z Gogglebox. Przed telewizorem dziś

Widzowie bardzo lubili Sandrę i Krzyśka z programu Gogglebox. Przed telewizorem. W sieci nie brakowało komentarzy, że to jedna z "najnormalniejszych" par. Patrząc na opinie widzów, Sandra i Krzysiek nie mogli narzekać na brak sympatii i być może byli nawet ulubieńcami widzów TTV. Mimo to w programie byli tylko do 12. sezonu. Dlaczego odeszli z Gogglebox. Przed telewizorem? "Czasem w życiu zmieniają się priorytety, a że czasu wiecznie mało postanowiliśmy zrezygnować z wielkiej przygody, jaką był udział w tym programie." - napisali w 2020 roku do widzów TTV przez oficjalny profil programu. Co słychać u nich obecnie? Tego raczej prędko się nie dowiemy. Zarówno Sandra, jak i Krzysiek mają prywatne profile na Facebooku. Nie udzielają się też w sieci na Instagramie. Być może dlatego, że mieli już dość telewizyjnej kariery. Niemniej, życzymy im wszystkiego co najlepsze!

Listen on Spreaker.