Silna Biało-Czerwona. Gdzie oglądać koncert TVP i kto wystąpi?

i

Autor: AKPA

koncerty

Silna Biało-Czerwona. Gdzie oglądać koncert TVP i kto wystąpi?

2023-08-15 12:03

W sobotę, 12 sierpnia TVP pokaże koncert "Silna Biało-Czerwona". To wydarzenie ma celu uczczenie Święta Wojska Polskiego. Podczas koncertu będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie piosenki patriotyczne i wojskowe. Wykonają je najpopularniejsze polskie gwiazdy. Kto wystąpi i gdzie oglądać koncert "Silna Biało-Czerwona"? Sprawdźcie poniżej.

Koncert Silna Biało-Czerwona - kto wystąpi?

TVP wyemituje koncert Silna Biało-Czerwona już w sobotę 12 sierpnia. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia będziemy mogli usłyszeć najbardziej znane polskie piosenki wojskowe i patriotyczne. To wszystko z okazji Święta Wojska Polskiego. Widzowie koncertu "Silna Biało-Czerwona" będą mogli przenieść się w sentymentalną podróż i odświeżyć sobie najpiękniejsze utwory. Wydarzenie będzie transmitowane z Giżycka, a poprowadzą je Izabella Krzan i Rafał Brzozowski. To oczywiście nie jedyne gwiazdy, które pojawią się na scenie koncertu "Silna Biało-Czerwona". Utwory wykonają najpopularniejsi polscy artyści. Znamy listę wykonawców, którzy 12 sierpnia zaśpiewają piosenki. Kto to będzie?

Koncert Silna Biało-Czerwona - lista artystów

Podczas koncertu "Silna Biało-Czerwona" usłyszymy najbardziej znanych polskich wykonawców. Poniżej prezentujemy spis gwiazd, które 12 sierpnia pojawią się na scenie TVP.

  • Edyta Górniak
  • Marek Piekarczyk
  • Piotr Cugowski
  • Kamil Bednarek
  • Olga Szomańska
  • Mateusz Ziółko
  • Kuba Szmajkowski
  • Vito WS
  • Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego
Defis w Pierwsza Zmiana Show

Koncert Silna Biało-Czerwona - gdzie oglądać? Transmisja

Wielu miłośników polskich piosenek wojskowych i patriotycznych zastanawia się, gdzie będzie można obejrzeć koncert "Silna Biało-Czerwona" i gdzie odbędzie się transmisja. Znamy odpowiedź na to pytanie. Osoby, który chciałyby zobaczyć koncert na żywo będą mogły go obejrzeć na scenie przy plaży miejskiej w Giżycku. Na wydarzenie nie obowiązują bilety. Osoby, które chciałyby obejrzeć koncert "Silna Biało-Czerwona" w swoim domu będą to mogły zrobić z pomocą telewizora. Transmisja koncertu zaplanowana jest w sobotę, 12 sierpnia na antenie TVP2. Program ma rozpocząć się o godzinie 20:00. Powtórka koncertu Silna Biało-Czerwona ma natomiast zostać wyemitowana 13 sierpnia w TVP2 o 11:45, a o 21:15 na antenie TVP Polonia. W poniedziałek, 15 sierpnia powtórkę pokaże z kolei TVP1 o 22:25.

Hardcorowy quiz dla fanów disco polo. Ilu wokalistów rozpoznasz tylko po oczach?

Pytanie 1 z 10
Czyje to oczy?
Czyje oczy Skolim