Skolim doczeka się filmu o swoim życiu i karierze? “Gdybym opowiedział historie…”

i

Autor: Screenshot Youtube/ SKOLIM Official Skolim doczeka się filmu o swoim życiu i karierze? “Gdybym opowiedział historie…”

Król latino

Skolim doczeka się filmu o swoim życiu i karierze? “Gdybym opowiedział historie…”

2023-11-25 23:12

Kondrad “Skolim” Skolimowski to człowiek wielu talentów. Od kilku lat podbija polską scenę muzyczną i zapracował sobie nawet na miano Króla Latino, a w przerwach od nagrywania kolejnych hitów spełnia się też jako aktor (gra w “Barwach szczęścia”). Czy jego życiorys jest już na tyle obfity (z braku lepszego słowa), że mógłby posłużyć za scenariusz do filmu? Gwiazdor disco polo ma co do tego mieszane uczucia.

Fani Skolima z całą pewnością obejrzeliby film o jego życiu i karierze. W końcu mówimy tu o człowieku, który w zaledwie kilka lat wyrobił sobie taką markę, że dziś uchodzi za jednego z czołowych wokalistów disco polo swojego pokolenia. Sam muzyk podchodził jednak do tego tematu z dystansem, choć w ostatnim czasie coś się zmieniło…

CZYTAJ TAKŻE: Nowy hit Skolima na akordeonie! “Biorę zioma na jakiś koncert”

Skolim doczeka się filmowej biografii?

Jeszcze jakiś czas temu Skolim uważał, że jest zbyt wcześnie by bawić się w filmowe biografie. Do Zenka mu w końcu daleko (ładnych kilkanaście/dziesiąt lat na scenie), a i młody z niego chłopak. Jego życie nabrało jednak w ostatnim czasie takiego rozpędu i działo się tyle, że twórca rzeszy disco polowych hitów doszedł do wniosku, że w sumie wystarczyłoby materiału na scenariusz.

Przez ostatnie lata działo się tyle rzeczy, że ktoś kiedyś powiedział, że o moim życiu można by było nagrać film. Mówię: “Co Ty gadasz, jeszcze nie jest ten moment”. Ale uwierz mi, że gdybym opowiedział historie, które się zdarzyły w te wakacje nawet to już ten film mógłby powstać – przyznał w rozmowie z dziennikarzem Kamilem Rutkowkim.

Rozpoznasz utwór Skolima po jednym wersie?

Pytanie 1 z 10
“Uważaj moja mała żebyś się nie zakochała” – z jakiego utworu pochodzi ten wers?
Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM
Listen on Spreaker.