Skolim

i

Autor: AKPA

KIEDYŚ TO BYŁO

Skolim nosił kiedyś zarost. Tylko spójrzcie - wyglądał całkiem inaczej!

2024-05-17 14:35

Skolim ma swój styl i widać, że czuje się w nim naprawdę dobrze. Artysta zawsze jest zadbany, a na jego buzi w ogóle nie widać zarostu. Jednak czy wiedzieliście, że król latino nosił kiedyś zarost? To delikatnie zmieniło jego wygląd i rysy twarzy. Zobaczcie sami!

Skolim z zarostem to naprawdę niecodzienny widok. Jak artysta wygląda gdy się nie ogoli? Broda to dla jednych pań atut u mężczyzn, a dla innych prawdziwa zmora. Gdy przytulają się do swojego ukochanego czują jak zarost podrażnia im delikatną skórę, zaś jeszcze inne panie twierdzą, że broda dodaje ogromnej męskości. Skolim to mężczyzna, który nie może narzekać na brak adoratorek. Artysta od początku swojej kariery  jest obiektem westchnień wśród pań, które tylko czekają na to, gdy na koncercie zdejmie swoją koszulkę. Nie można również zapomnieć o tym co było przed muzyką, czyli o "Barwach szczęścia", gdzie wciela się w serialowego Patryka. Za tę rolę widzowie go pokochali, a panie jak to panie, przy każdej scenie mocno do niego wzdychały. Nienaganny wygląd, talent, dobre serce i zawsze dobre wrażenie. Artysta uwielbia o siebie dbać, jednak czasami zdarzy mu się nie sięgnąć po maszynkę. Jak wygląda z zarostem? Kiedyś nosił go często!

Cleo i Skolim - Dziewczyno Piękna

Skolim z zarostem

Skolim nie może odgonić się od fanek, które wzdychają na jego widok. Nic dziwnego, w końcu mężczyzna o takim kaloryferze, muskułach i przyciągającej wzrok urodzie może, a nawet musi być obiektem westchnień wśród płci pięknej. Jednak czy wiedzieliście, że król latino nosił kiedyś zarost? Zdarzyło mu się parę razy pokazać tak publicznie i widok mógł zszokować niejedną osobę - w końcu Skolim kojarzy się wszystkim z gładką buzią. Poniżej zamieszczamy Wam zdjęcie artysty, na którym widać, że nie użył maszynki do golenia. Jak oceniacie go w takim wydaniu z brodą?

ZOBACZ TAKŻE: Wzruszające wideo ze szpitala obiegło sieć. Ciężko nie uronić łzy! Skolim pokazał, że ma dobre serce