Skolim

i

Autor: screen z YouTube/SKOLIM Official

wielkie serce

Wzruszające wideo ze szpitala obiegło sieć. Ciężko nie uronić łzy! Skolim pokazał, że ma dobre serce

2024-05-17 13:33

Skolim uwielbia swoich fanów i zawdzięcza im naprawdę wiele. Są z nim na koncertach, wspierają go w tym co robi i uwielbiają jego twórczość. Tym razem to artysta zrobił coś dla swoich najmłodszych wielbicieli i odwiedził ich na oddziale onkologicznym. Oglądając krótkie wideo, nie sposób się nie wzruszyć!

Skolim w mgnieniu oka podbił branżę muzyczną i zyskał rzeszę wiernych fanów, co bardzo dobrze widać na koncertach, ale i w mediach społecznościowych. Od momentu piosenki "Wyglądasz idealnie" popularność artysty ogromnie wzrosła i dzieje się tak nadal z każdym nowym wydanym hitem! Fani wspierają go pod sceną, wspólnie śpiewają z nim piosenki, a także nagrywają trendy do jego numerów na TikToku. Nie można również zapomnieć o nastolatku, którego idolem stał się właśnie król latino i którego potrafi idealnie odwzorować. Młody fan artysty naśladuje nie tylko jego ruchy sceniczne, ale nawet zaczął ubierać się podobnie jak on. Skolim nie raz pokazał, że wspiera ten młody talent i prosił o obserwowanie chłopca w social mediach.

ZOBACZ TAKŻE: Rozpoznaj piosenkę Skolima po kadrze z teledysku i sprawdź czy jesteś mistrzem! QUIZ

Cleo i Skolim - Dziewczyno Piękna

Skolim w odwiedzinach na oddziale onkologicznym

Czy da się mieć lepszego idola od Skolima? Jego fani to prawdziwi szczęściarze! Artysta jakiś czas temu odwiedził oddział onkologiczny w Białymstoku i nie tylko spędził miło czas ze swoimi najmłodszymi wielbicielami, ale także podarował im swoje autorskie czapki z daszkiem. Luxon natomiast zagrał na gitarze, dał sobie popisać rękę markerem, a w tle było widać też kolorowe balony. Skolim rozdał też autografy i zrobił sobie pamiątkowe zdjęcia z małymi wojownikami. Oglądając krótkie wideo z wizyty artysty w szpitalu nie sposób się nie wzruszyć. On to naprawdę ma dobre i wielkie serce!