Skolim zrobił drogi prezent swoim fanom. Nie odstępują go na krok!

i

Autor: Instagram.com/skolim__

król latino

Skolim pomoże fanom rozwinąć karierę! Co trzeba zrobić?

2023-09-01 8:40

Skolim to artysta, który rozkochał w sobie słuchaczy i zyskał miano króla latino. Może liczyć na wielbicieli nie tylko podczas koncertów, ale i w sieci. Nowe numery Skolima osiągają bowiem ogromne wyniki w serwisach streamingowych. Teraz król latino postanowił, że to on pomoże rozwinąć swoim fanom karierę. W jaki sposób?

Skolim na pomoc fanom

Ten artysta zawojował polską sceną muzyczną. Skolim wszedł do topki popularnych wykonawców w naszym kraju i nie planuje jej opuszczać. Jego kolejne kawałki osiągają w sieci wielomilionowe wyświetlania, a król latino nie narzeka na brak propozycji koncertowych. Nic dziwnego, bowiem numery "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby" i "Nie dzwoń do mnie mała" rozkochały w sobie słuchaczy. Skolim nie zwalnia tempa, a już niedługo zadebiutuje jako prowadzący "Pierwszej zmiany" w VOX FM. M.in. za sprawą jego fanów, którzy uwielbiają Konrada za jego twórczość i osobowość. Teraz to on postanowił pomóc swoim wielbicielom w robieniu kariery. Radosną wiadomość przekazał na swoim profilu na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 535 tys. osób. Co trzeba zrobić i co ma zaoferowania król latino?

Cały Ja - Skolim

Skolim udostępni nagrania fanów

Fani Skolima są już przyzwyczajeni do tego, że król latino dba o nich i zawsze pamięta. Często mogą liczyć na odpowiedzi pod ich komentarzami do teledysków oraz na Instagramie. Konrad często komentuje też artykuły na jego temat, organizuje live'y na TikToku i Instagramie i podkreśla, jak mocno kocha swoich wielbicieli. Teraz postanowił podzielić się tą miłością. Jakiś czas temu król latino wydał nowy numer pt. "Palermo". Teraz jego fani mogą nagrywać TikTioki do tego kawałka, a Skolim udostępni je na swoim Instagramie, o czym poinformował właśnie na tej platformie. To znakomita szansa dla jego fanów na pokazanie siebie i swojego talentu, a być może i zdobycia nowych obserwatorów. Profil Konrada obserwuje bowiem ponad pół miliona osób, co zapewnia znakomite zasięgi. Fanom Skolima pozostaje tylko pozazdrościć takiego idola!

Rozpoznasz utwór Skolima po jednym wersie?

Pytanie 1 z 10
“Uważaj moja mała żebyś się nie zakochała” – z jakiego utworu pochodzi ten wers?