Skolim, Filip Lato

i

Autor: screen z YouTube/SKOLIM Official, AKPA

co z tego będzie?

Skolim zachwycony talentem Filipa Lato! Będzie duet jak z Cleo? Padła jasna odpowiedź z obu stron!

2024-05-19 22:20

Choć jeszcze nie mieli okazji się poznać, Skolim jest zachwycony Filipem Lato. Wszystko przez jego występ w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie artysta wcielił się w króla latino i zaśpiewał jego największy hit "Wyglądasz idealnie". Czy panowie połączą siły i wyjdzie z tego kolejny wpadający w ucho kawałek? Padła jasna odpowiedź z obu stron!

Za nami emocjonujący finał 20. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W piątkowy wieczór 17 maja wszystko stało się jasne i nagrodę główną w wysokości 100 000 zł na cel charytatywny i "brylantową twarz" otrzymał Filip Lato. Artysta w ostatnim odcinku show postawił na numer "She" z repertuaru Elvis'a Costello i dzięki głosom widzów, wygrał tę edycję. Nie brakowało wzruszeń, podziękowań i najbliższych Filipa, którzy tego wieczoru byli przed sceną. W finałowym odcinku podsumowano wszystkie występy artysty, a także został pokazany fragment jego metamorfozy, kiedy to wcielił się w Skolima i zaśpiewał jego największy hit "Wyglądasz idealnie". Małgorzata Walewska która jest jurorką show, dała wówczas Filipowi 10 punktów i co ciekawe jest to jej największa nota w historii programu, jeśli chodzi o piosenkę disco polo.

ZOBACZ TAKŻE: Wzruszające wideo ze szpitala obiegło sieć. Ciężko nie uronić łzy! Skolim pokazał, że ma dobre serce

Cleo i Skolim - Dziewczyno Piękna

Skolim połączy siły z Filipem Lato? Jest odpowiedź

Filipa Lato jako Skolim w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", spodobał się ogromnej publiczności, a przede wszystkim samemu królowi latino! Konrad Skolimowski udostępniał nagranie z odcinka na swoich social mediach i nawet skomentował, że jest bardzo dumny z kolegi po fachu. Po wszystkim nie tylko Skolim był pytany o duet z Filipem, ale także i zwycięzca show. W rozmowie z Przeambitni, kiedy artysta dowiedział się, że król latino jest otwarty na współpracę odpowiedział:

- naprawdę? To bardzo mi przemiło. Ja mam ze Skolimem taką ciekawą relację, że ja go znam bardzo dobrze, bo przygotowując się do występu jako Skolim przeanalizowałem absolutnie wszystko, ale nie znamy się osobiście, więc być może jak się poznamy, a jak widzę nadarza się ku temu okazja, to może mu coś opowiem ciekawego o sobie, on mi opowie coś o sobie ciekawego i się okaże na przykład, że bardzo się myliłem występując jako on, ale wyszło fajnie więc chyba cel uświęca środki i jak występ był okej, to wszystko było okej (...) dziękuję panie Skolimie, odezwę się do pana.

Skolim i Filip Lato w duecie? To z pewnością byłoby ogromne zaskoczenie, podobnie jak było z Cleo. Czy wiecie, że numer z trenerką The Voice Kids w zaledwie miesiąc od premiery zgromadził pod klipem na YouTube ponad 20 mln odsłon? To dopiero magiczne liczby! Teraz tylko czekać na ruch ze strony panów. My już nie możemy doczekać się tego połączenia, a Wy? 

Sonda
Skolim i Filip Lato. Chcielibyście wspólną piosenkę?