Skolim zagrał na weselu swoich fanów. W sieci opublikowano nagranie

i

Autor: Screenshot Youtube/ Mariusz Łubiński Skolim zagrał na weselu swoich fanów. W sieci opublikowano nagranie

Król latino

Skolim znów sprawił nie lada prezent swoim fanom. Nagranie trafiło do sieci

2023-09-04 18:15

Skolim to jeden z tych disco polowców, którzy mogą pochwalić się bodaj najliczniejszym, a już na pewno najbardziej oddanym gronem fanów. Dwójkę z nich spotkał ostatnio nie lada zaszczyt – król latino zaśpiewał na ich weselu!

Skolim to zapracowany artysta – nagrywa nowe kawałki, koncertuje i gra w serialach. Ale nie oznacza to jednak, że nie ma czasu dla swoich fanów. Wręcz przeciwnie – w social mediach utrzymuje z nimi stały kontakt, nie tylko publikując nowe treści, ale także wchodząc w interakcje z komentującymi. Teraz zaś zdobył się na coś jeszcze – zagrał koncert na jednym z wesel.

CZYTAJ TAKŻE: Skolim wrzucił fotkę z planu “Barw szczęścia”. Będą kłopoty!

Skolim zagrał na weselu swoich fanów. W sieci opublikowano nagranie

Choć filmik nie cieszy się taką popularnością, jak nowe piosenki Skolima (w sumie mało co ostatnio się taką cieszy), dajmy mu czas, a z pewnością obiegnie polski internet z pędem błyskawicy. Mówimy tu w końcu o samym królu latino, który tego lata rzeczywiście króluje aż miło.

Podczas rzeczonego wesela Skolim zaśpiewał m.in. swój popularny utwór “Wyglądasz idealnie” i to właśnie z tego wykonu nagranie możemy zobaczyć w serwisie YouTube. A wy, chcielibyście usłyszeć Skolima w najważniejszym dniu swojego życia?

Rozpoznasz utwór Skolima po jednym wersie?

Pytanie 1 z 10
“Uważaj moja mała żebyś się nie zakochała” – z jakiego utworu pochodzi ten wers?
SKOLIM - Chce być pierwszym Polakiem, który zrobi miliard!