Skolim znów zaskoczył! Mało kto może pochwalić się w Polsce takim osiągnięciem

i

Autor: AKPA

KRÓL LATINO

Skolim znów zaskoczył! Mało kto może pochwalić się w Polsce takim osiągnięciem

2023-07-21 16:50

Dobra passa nie opuszcza ostatnio Skolima. Autor hitów "Wyglądasz idealnie", "Temperatura" i "Nie dzwoń do mnie mała" z każdym nowym numerem może liczyć kolejne miliony wyświetleń na swoim koncie. Ma też bardzo duże wsparcie ze strony fanów w sieci. Jednak nie tylko oni kochają Skolima. Muzyk zyskał ostatnio uznanie u innej grupy.

Skolim z kolejnymi sukcesami

Skolim ma powody do radości! Artysta z każdym swoim numerem rozbija bank i wprawia fanów w zachwyt. Tak było chociażby kilka dni temu, gdy wydał nową piosenkę "Ona mi dała". Utwór w zaledwie kilkanaście godzin przebił na You Tube milion wyświetleń. Wokalista nie narzeka też na brak pracy. Kalendarz koncertowy Skolima wypchany jest po brzegi i praktycznie w każdy weekend odwiedza on inne miasto, by zaśpiewać swoje największe hity - "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby", "Nie dzwoń do mnie mała" i "Temperatura". W niedzielę, 23 lipca będzie go można natomiast posłuchać na koncercie Roztańczona Polska w Chełmnie. Jak się jednak okazuje Skolima pokochali nie tylko fani, którzy regularnie słuchają jego piosenek i śledzą muzyka w mediach społecznościowych. Z ostatniego raportu DJ promotion wynika, że uwielbiają go również DJe!

Cały Ja - Skolim

Skolim w TOP 10

Jak wynika z najnowszego raportu - Skolim był twórcą, którego utwory cieszyły się dużym uznaniem u DJów. Artysta z piosenką "Wyglądasz idealnie" zajął pierwsze miejsce wśród najczęściej pobieranych hitów przez DJów w pierwszym półroczu 2023 roku. Na tym jednak nie koniec. Skolim zgarnął w puli top 10 też inną pozycję. Na 9. miejscu najczęściej ściąganych numerów znalazła się jego "Temperatura". Oprócz Konrada na podium stanęli też Refresh z piosenką "Nic nie może wiecznie trwać" oraz Piękni i Młodzi Magdalena Narożna z utworem "Czułe słowa (My Oh My)". Czy te wyniki dziwią? Raczej nie powinny, bo każdy z tych kawałków może pochwalić się kilkoma milionami wyświetleń w sieci. A tych Skolimowi i pozostałej dwójce oczywiście życzymy jeszcze więcej!

Jak dobrze znasz autorów hitów disco polo? QUIZ

Pytanie 1 z 15
Przebój "Miłość w Zakopanem" nagrał: