Roztańczona Polska 2023 zagra w Chełmnie! Kto wystąpi na koncercie TVP?

i

Autor: AKPA

roztańczona polska

Roztańczona Polska 2023 zagra w Chełmnie! Kto wystąpi na koncercie TVP?

2023-07-23 15:13

Trasa Roztańczona Polska 2023 w niedzielę, 23 lipca odwiedzi kolejne miasto! Tym razem koncert TVP odbędzie się w Chełmnie. Na scenie znów pojawi się plejada największych polskich gwiazd. Gdzie oglądać koncert Roztańczona Polska? Kto wystąpi w Chełmnie? Gdzie będzie transmisja koncertu Roztańczona Polska? Znamy szczegóły.

Roztańczona Polska 2023 - Chełmno

Trasa Roztańczona Polska 2023 nie zwalnia tempa! W niedzielę, 23 lipca widzowie będą mogli obejrzeć transmisję koncertu TVP prosto z Chełmna. Do tej pory występy odbyły się już w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu, Ostrowie Wielkopolskim, Jaworznie i Władysławowie. Podczas koncertów w ramach wydarzenia Roztańczona Polska nie zabrakło polskich gwiazd. Mnóstwo było też i emocji. A po jednym z takich show sam Sławomir musiał się ochłodzić. Czy tak będzie i tym razem? Zobaczymy. Ale jedno jest pewne - wiele osób zadaje sobie teraz pytanie - jaka jest lista artystów koncertu Roztańczona Polska w Chełmnie? Gdzie go oglądać? Wiemy już, kto wystąpi - i ten spis wykonawców robi wrażenie! Znajdziecie go poniżej.

Piękni i Młodzi Pierwsza Zmiana Show

Roztańczona Polska Chełmno - kto wystąpi?

Podczas koncertu Roztańczona Polska w Chełmnie zaśpiewa prawdziwa plejada polskich gwiazd. Na scenie pojawią się:

  • Skolim
  • Piękni i młodzi Magdalena Narożna
  • MiłyPan
  • Defis
  • Jan Majewski
  • Trubadurzy

Dlatego miłośnicy polskiej muzyki disco polo nie będą musieli się długo zastanawiać co robić w weekend i co oglądać w niedzielę.

Roztańczona Polska 2023 - gdzie i kiedy oglądać?

Koncert Roztańczona Polska w Chełmnie będzie można oglądać na żywo w tym mieście lub na antenie TVP3. Transmisja wydarzenia, na którym zagra m.in. Skolim i Piękni i Młodzi rozpocznie się o 20:00. Jeśli chcecie obejrzeć show na żywo, nie musicie martwić się o bilety. Koncerty Roztańczona Polska nie są biletowane. A muzyczne wydarzenie weekendu w Chełmnie odbędzie się na rynku miejskim.

Sprawdź, czy disco polo masz w małym paluszku

Pytanie 1 z 12
Przez twe oczy, te oczy zielone oszalałem. Gwiazdy chyba twym oczom oddały cały...