Skoti debiutuje solo. Piosenka „Ona ma focha” zachwyciła internautów. Czy to koniec współpracy z Jagodą i Brylantem?

i

Autor: YouTube.com/ Wydawnictwo Muzyczne Folk Skoti debiutuje solo. Piosenka „Ona ma focha” zachwyciła internautów. Czy to koniec współpracy z Jagodą i Brylantem?

Skoti debiutuje solo. Piosenka „Ona ma focha” zachwyciła internautów. Czy to koniec współpracy z Jagodą i Brylantem?

2022-02-10 11:15

Piosenka pod tytułem „Ona ma focha” to solowy debiut Dominika Kota znanego fanom disco polo jako Skoti z zespołu Jagoda i Brylant. Kawałka pierwszy raz można było posłuchać w VOX FM, jeszcze przed premierą. Teraz z teledyskiem trafił do sieci i pozytywnie zaskoczył internautów. Czy to znaczy, że Skoti postawi na solową karierę?

„Ona ma focha” to nowość w świecie disco polo. Utwór, klimatem nawiązuje do lat 90. razem z teledyskiem skradł serca internautów: „Skoti, jaki Ty masz głos” - komentują pod teledyskiem do debiutanckiej piosenki Dominika Kota. Skoti, choć znany na scenie disco polo z występów z formacją Jagoda i Brylant tym razem postanowił zadziałać solo. Czy to oznacza rozłam w zespole?

„To taka moja fanaberia. Po prostu siedzi we mnie tak wiele pomysłów, że postanowiłem zrobić coś nowego" - mówi w rozmowie z voxfm.pl Skoti. Wokalista zdradził także, że nie zamierza rozstawiać się z zespołem Jagoda i Brylant i razem z formacją pracuje nad nowością, o której z pewnością wkrótce się dowiecie z voxfm.pl. Jeśli chodzi o debiutancki, solowy singiel Dominika, to słowa i muzykę napisał razem z przyjacielem - Sebastianem Kowalczykiem. Jak brzmi kawałek „Ona ma focha”? Sprawdź poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Doda zarzuca jej brak charyzmy. „A ja na to, jak na lato" odpowiada Daria Marx w VOX FM [WIDEO]

Quiz. My podajemy artystę, Ty podajesz gatunek muzyczny! Tylko dla ekspertów

Pytanie 1 z 10
Bob Marley to ikona muzyki: