Sławomir i Kajra zdradzili swój przepis na udany związek. Te słowa wzruszą niejednego

i

Autor: AKPA Sławomir i Kajra zdradzili swój przepis na udany związek. Te słowa wzruszą niejednego

Celebryci

Sławomir i Kajra zdradzili swój przepis na udany związek. Te słowa wzruszą niejednego

2024-04-29 22:21

Sławomir i Kajra to jedna z najpopularniejszych i najbardziej uwielbianych przez fanów par w świecie disco polo. W jednym z ostatnich wywiadów celebryci usłyszeli pytanie, czemu zawdzięczają tak udane pożycie.

Sławomir i Kajra zdradzili swój przepis na udany związek

Kajra, a właściwie Magdalena Kajrowicz-Zapała, i Sławomir Zapała pobrali się w 2011 roku i od tamtej pory wydają się być nierozłączni. Muzycy uchodzą za jedną z najsympatyczniejszych par polskiego show-biznesu, wzajemnie się wspierają i rzadko kiedy angażują się w jakiekolwiek dramy. Nic zatem dziwnego, że fani tak ich uwielbiają.

Ostatnio Kajra i Sławomir pojawili się na półfinale najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami (w którym, przypominamy, Kajra brała kiedyś udział, tańcząc w parze z Rafałem Maślakiem), gdzie udzielili kilku wywiadów. Dziennikarka Pudelka postanowiła skorzystać z okazji, by zapytać ich, jaka jest ich recepta na zdrowy i udany związek. Sławomir stwierdził wówczas:

Nie ma przepisu. Na pewno rozmawiamy ze sobą. Staramy się wybaczać, nie przejmować drobnostkami, rozwijać. Myślę też, że rodzicielstwo to rzecz, który uczy miłości i pozbywania się egoizmu. Krok po kroku Kajra mnie nauczyła, i synek, jak być dobrym ojcem [za: Pudelek].

Trzeba przyznać, że trudno o bardziej dojrzałą i lepszą radę!

SPRAWDŹ TEŻ: Sławomir zdradził, za ile zagrałby na waszym weselu. Powalająca kwota?

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: sonda damsko męska