Sławomir i Kajra szantażowani! Nie uwierzysz przez kogo

i

Autor: AKPA Sławomir i Kajra szantażowani! Nie uwierzysz przez kogo

gwiazdy

Sławomir i Magdalena Kajra Kajrowicz byli szantażowani! Nie uwierzysz przez kogo

2023-12-05 12:32

Sławomir i Magdalena Kajra Kajrowicz to jedne z największych gwiazd polskiego showbiznesu. Para regularnie pojawia się w telewizji, prowadząc programy. Duet regularnie występuje też na wielotysięcznych koncertach. Ostatnio znane małżeństwo padło ofiarą szantażu. Wszystko zaprezentowali swoim fanom w sieci.

Sławomir i Magdalena Kajra Kajrowicz szantażowani

Magdalena Kajra Kajrowicz Sławomir to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych par w polskim showbiznesie. Nic dziwnego. Małżeństwo regularnie tworzy nowe numery, a pod tymi, które już wydało, gromadzi wielomilionowe wyświetlenia. Chociażby pod kawałkiem "Miłość w Zakopanem" jakiś czas temu przekroczono ponad ćwierć miliarda viewsów! Na tym jednak nie koniec, bo Sławomir i Kajra prowadzą też programy telewizyjne (w tym "Tak to leciało!") i występują na koncertach plenerowych i telewizyjnych. Te gromadzą zazwyczaj setki, a nawet tysiące fanów muzycznego duetu. I niejednokrotnie podczas takich występów dochodzi do nietypowych sytuacji. Mogliśmy już np. oglądać, jak Sławomir i Kajra występują na jednej scenie ze swoim fanem. Ostatnio stało się jednak coś zdecydowanie bardziej zaskakującego. Autorzy "Miłości w Zakopanem" padli bowiem ofiarą szantażu!

Sławomir i Kajra o teledysku do utworu „Andrzej”

Kajra i Sławomir ofiarą szantażu dzieci

Mimo zbliżającej się zimy Sławomir i Magdalena Kajra Kajrowicz nie zwalniają tempa i nadal występują. Ostatnio pojawili się w Chełmcu, gdzie dali występ dla licznej publiczności. Wśród tej pojawili się i najmłodsi fani muzycznego małżeństwa. Dzieciaki zdecydowały się na zaszantażowanie Sławomira i Kajry! Po tym, gdy Sławomir powiedział do publiczności, że ma ona niezwykłą energią, którą się z nimi dzieli, od dzieciaków usłyszał "nie będziemy, jeżeli nie będzie Miłość w Zakopanem". Trzeba przyznać, że to dość odważne i zaskakujące zdanie! Sławomir nie dał się jednak sprowokować i odpowiedział, że to szantaż emocjonalny. I zapewnił, że zagra to dla nich z miłości. Trzeba przyznać, że muzyk całkiem nieźle wybrnął z nietypowej sytuacji. A dzieciaki podziwiamy za odwagę.