gwiazdy

Sławomir wystąpił bez Kajry na koncercie WOŚP! Mamy komentarz wokalistki

2024-01-29 13:04

Za nami kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas wydarzenia, jak zawsze nie brakowało emocji i udało się uzbierać ogromną kwotę. W tym roku Orkiestrę wspierały też gwiazdy, które występowały w różnych miastach. Jedną z nich był Sławomir. Ten niespodziewanie wystąpił jednak bez Kajry. Co się stało?

Sławomir pojawił się na koncercie bez Kajry

Sławomir i Kajra to małżeństwo, które zazwyczaj nie rozstaje się ze sobą na krok. Przebojowy duet, który ma na swoim koncie m.in. hit "Miłość w Zakopanem" jest ze sobą nie tylko w życiu, ale i na scenie. Kajra zawsze towarzyszy Sławomirowi podczas koncertów, dzięki czemu uzupełniają się swoim wokalem. I choć niejednokrotnie zdarzały się plotki o tym, że para miała się rozstać lub ma takie plany - sami zainteresowani stanowczo temu zaprzeczają. Ostatnio doszło jednak do niecodziennej sytuacji. W ramach 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Sławomir zagrał swój koncert w Pabianicach. Fani zastali jednak nietypowy widok, ponieważ na scenie w jego towarzystwie nie pojawiła się Kajra. Wszyscy zaczęli się zastanawiać, co takiego się wydarzyło. Mamy komentarz wokalistki.

Sławomir i Kajra: „Rozwodu nie będzie. Przysiegaliśmy i tak będzie do końca”

Kajra docenia działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Widok Sławomira i Kajry osobno zdecydowanie nie jest czymś, do czego przyzwyczaili się fani. Małżeństwo spędzą ze sobą bowiem mnóstwo czasu i nie odstępuje siebie na krok. Na ostatnim koncercie Kajra nie pojawiła się jednak w towarzystwie swojego męża. Dodała za to na jej story informację o koncercie Sławomira i zachęciła fanów do tego, by się na niego wybrali. Sławomir podczas wydarzenia nagrał natomiast pozdrowienia dla Kajry i ich syna Kordianka. Dlaczego wokalistka nie pojawiła się na koncercie w Pabianicach? Wszystko wskazuje na to, że miała ku temu ważny powód. Jednocześnie w rozmowie z voxfm.pl przyznała, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to niezwykle ważna inicjatywa.

Czasem zdarza się że musimy skorzystać ze sprzętu zakupionego przez WOŚP - ogromnie się cieszę, że jesteśmy pod bardzo dobrą, wyspecjalizowaną opieką. Wspaniale że orkiestra gra już od tylu lat i zapewnia bezpieczeństwo i ogromne serducho

- powiedziała voxfm.pl Kajra.

My trzymamy kciuki, żeby konieczności korzystania z orkiestrowego sprzętu było jak najmniej i życzymy oczywiście dużo zdrowia. I jak najwięcej energii do wydawania nowych numerów. Sławomir i Kajra zapowiedzieli bowiem, że w tym roku czeka na nas wiele nowości, a 2023 rok zakończyli wydaniem hitu "Kolorowy film".