Pierwsza Zmiana narysowana przez słuchaczkę VOX FM

i

Autor: VOX FM W zabawie Pokaż na co Cię stać Nicola postanowiła narysować członków Pierwszej Zmiany

Słuchaczka VOX FM narysowała portret prezenterów! Podobni? Pokaż na co Cię stać

2022-07-26 14:25

Śpiew, taniec, a może rysowanie? Każdy talent jest mile widziany w zabawie Pokaż na co Cię stać! Zgłoszenie Nicoli podbiło nasze serce, bo zdecydowała się namalować portret trójki prezenterów VOX FM. Jak oceniacie podobieństwo?

Pokaż na co Cię stać - 20 000 zł do zgarnięcia!

W każdym z nas drzemie jakiś talent. Czasem ukryty, a czasem nie sposób go nie zauważyć. I my te talenty postanowiliśmy docenić w zabawie Pokaż na co Cię stać! Wciąż czekamy na Wasze zgłoszenia, a te najciekawsze pokazujemy Wam na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych - na Facebooku i Instagramie VOX FM. Tym razem uwagę zwróciliśmy na zgłoszenie Nicoli. Jej talentem jest rysowanie i postanowiła odtworzyć wizerunek bardzo rozpoznawalnej trójki prezenterów. Chodzi oczywiście o Pierwszą Zmianę. Czy Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec są na rysunku podobni do siebie? To już zostawiamy Waszej ocenie!

CZYTAJ TAKŻE: Jej piersi tańczą w rytm muzyki! Wyjątkowy talent Kingi w Pokaż na co Cię stać [WIDEO]

Słuchaczka VOX FM narysowała Pierwsza Zmianę! Pokaż na co Cię stać

Jak się zgłosić do naszej zabawy?

Wystarczy wejść na pokaz.voxfm.pl i przesłać nam nagranie, w którym zobaczymy jak prezentujecie swój talent. Znajdziecie tam również dokładny regulamin akcji. Zgłoszenia przyjmujemy do 21 sierpnia 2022 roku.

Sonda
Który z członków Pierwszej Zmiany jest najbardziej podobny na rysunku?

Najpiękniejsze pary disco polo! Zobacz kto jest z kim w branży