Jerzy Kryszak wystąpi na Sopot Festiwal 2022

i

Autor: Instagram.com/sopot_topofthetop_festival Jerzy Kryszak wystąpi na Sopot Festiwal 2022

Sopot Festiwal 2022 - Kabarety. Kto wystąpi 19 sierpnia? Gdzie i o której godzinie oglądać? [ARTYŚCI, BILETY]

2022-08-07 6:04

Sopot Festiwal 2022 zakończy się występami gwizd z polskiej sceny komediowej. Kabarety oraz znani i lubiani stand-uperzy. Ostatni dzień Top of the Top Sopot Festival, 19 sierpnia będzie można obejrzeć na żywo. W telewizji program zostanie pokazany pod koniec miesiąca. Jakie kabarety zaprezentują się na Sopot Festiwal 2022? Kto wystąpi, gdzie i kiedy oglądać oraz po ile są bilety?

Sopot Festiwal 2022 zakończą kabarety. Występy komików zaplanowano na ostatni dzień Top of the Top Sopot Festival 19 sierpnia. Czwarty dzień festiwalu upłynie pod hasłem COMEDY FEST  i zostanie podzielony na dwie części.

Sopot Festiwal 2022 - Kabarety. Kto wystąpi 19 sierpnia?

Kabarety na Sopot Festiwal 2022 to jedno z tych wydarzeń, na które czeka wielu fanów stand-upu. 19 sierpnia wystąpią gwiazdy, które z kabaretem kojarzymy od zawsze ale i nowe pokolenie komików. W pierwszej części o nazwie „Szkło kontaktowe jubileuszowo” widzowie w Operze Leśnej spotkają się z gospodarzami i komentatorami programu”, który w tym roku obchodzi swój wyjątkowy jubileusz. Na scenie zobaczymy: Artura Andrusa, Krzysztofa Daukszewicza, Marka Przybylika, Henryka Sawkę, Tomasza i Szymona Jachimków, Michała Kempę, Katarzynę Kwiatkowską i Wojciecha Fiedorczuka. Magiczny wieczór poprowadzą Wojciech Zimiński i Tomasz Sianecki, a wsparcie muzyczne zapewni Grupa MoCarta. Z kolei w drugiej części wieczoru – Klubie Mistrzów - zobaczymy prawdziwe gwiazdy polskiej komedii i ikony gatunku  – artystów, którzy w różnorodny sposób zaznaczyli swoją obecność na polskiej scenie przez ostatnie 25 lat. 19 sierpnia na Sopot Festiwal Comedy wystąpią: Andrzej Grabowski, Jerzy Kryszak, Marcin Daniec, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka. W tym zacnym gronie pojawi się również akcent jubileuszowy. Młody stand-uper Tomek Kołecki, 25-latek, czyli rówieśnik TVN-u, zaprezentuje głos swojego pokolenia.

ZOBACZ TEŻ: Sopot Festiwal 2022. Kto wystąpi 16 sierpnia? Gdzie i o której godzinie oglądać?

Sopot Festiwal 2022 - kabarety. Gdzie i o której godzinie oglądać Sopot 19 sierpnia?

Top of the Top Sopot Festiwal 2022 będzie można oglądać na żywo w Operze Leśnej ale także w telewizji TVN. Jednak kabarety będą pokazane znacznie później. Comedy Fest z 19 sierpnia zostanie pokazany w TVN dopiero 31 sierpnia. Będzie można go oglądać od 21:35

NIE PRZEGAP: Sopot Festiwal 2022. Jacy artyści powalczą o Bursztynowego Słowika? Kto wystąpi 17 sierpnia?

Sopot Festiwal 2022 - kabarety. Bilety – ile kosztują i gdzie kupić?

Bilety na kabarety na Sopot Festiwal 2022  można kupić w kasie Opery Leśnej w Sopocie, a także w Internecie. Ceny się już od 115 zł. Bilety w najdroższej strefie zaczynają się od 800 zł.

Słuchaczka VOX FM narysowała Pierwsza Zmianę! Pokaż na co Cię stać