Top Girls

i

Autor: Instagram.com/zespoltopgirls Top Girls

Spełnia się marzenie fanów. Top Girls i Szpilki w jednej produkcji!

2022-01-30 16:26

Zespół Top Girls mimo zmiany składu w ubiegłym roku wciąż jest jednym z najpopularniejszych grilsbandów w świecie disco polo. Na nowość od Justyny, Kasi i Natalii fani czekają z niecierpliwością. Wielu z nich pyta także o duet z zespołem Szpilki. Wszystko wskazuje na to, że niebawem zobaczymy dziewczyny we wspólnej produkcji.

„Rumieńce” - taki tytuł nosi najnowsza piosenka zespołu Top Girls. Do sieci trafiło nagranie, którym Justyna, Natalia i Kasia zapowiadają nadchodzącą nowość.  

„Kochani oto mała namiastka premiery teledysku, w którym biorą udział nietuzinkowe osoby, z resztą sami zobaczycie. Mamy nadzieję, że to będzie prawdziwy HIT” - czytamy na Instagramie zespołu Top Girls.

W wideo możemy zobaczyć nie tylko „Topki” ale także Jorrgusa czy dziewczyny z zespołu Szpiki. Wszystko wskazuje na to, że będzie to jednak tylko wizualny udział Szpilek w tej produkcji. Ale kto wie, może niebawem doczekamy się także muzycznego duetu? Warto też dodać, że w teledysku do piosenki „Rumieńce” udział biorą także BajorekD oraz Kamil Chludziński z zespołu Extazy. Datę premiery poznamy niebawem.

ZOBACZ TEŻ: Top Girls – nowy skład. Kim są Justyna, Natalia i Katarzyna?

Topky o odejsciu z Top Girls

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?