telewizja

Spora zmiana w ramówce TVP! Maciej Orłoś zaskoczy widzów

2024-06-18 7:33

Popularny prezenter Maciej Orłoś po swoim powrocie do TVP doczeka się nowego programu! Znany prowadzący Teleexpressu tym razem sprawdzi się w nieco innej formule. Wszystko będzie można zobaczyć na ekranie już jesienią. Czy nowy format dziennikarza okaże się strzałem w dziesiątkę i hitem oglądalności?

Maciej Orłoś wrócił do Teleexpressu

Ostatnie miesiące w TVP to czas wielu zmian. Te zaszły m.in. w programach informacyjnych. Z ramówki TVP1 zniknęły Wiadomości, które zastąpił program 19:30. Wymieniono również jego prowadzących. Zmiany kadrowe objęły także m.in. Pytanie na śniadanie, gdzie wymienieni zostali wszyscy prowadzący, a ich miejsce zajęli m.in. Katarzyna Dowbor, Beata Tadla czy Katarzyna Pakosińska. Wiele z osób wróciło do TVP po latach. To zrobił również kultowy prowadzący TeleexpressuMaciej Orłoś. Ten powrócił do TVP po przerwie i obecnie znów można go oglądać we flagowym programie TVP1, który nierozerwalnie łączy się z tym prezenterem. Okazuje się jednak, że już niebawem czeka go nowe wyzwanie zawodowe. Maciej Orłoś pojawi się bowiem w nowej, niekoniecznie newsowej produkcji.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Maciej Orłoś dostanie nowy program

Jesień co roku jest w telewizji czasem zmian. Do ramówek wchodzą nowe programy, a czasem na antenie pojawiają się i nowi prowadzący. Nie inaczej jest w przypadku TVP1. To właśnie na tej antenie jesienią ma zawitać Maciej Orłoś i jego nowy program. Czego mogą spodziewać się widzowie? Jak zapowiedział prezenter w rozmowie z Wirtualnymi Mediami produkcja ma być utrzymana w formule talk-show. A pojawią się w niej osoby, które mają różnego rodzaju osiągnięcia, np. kulturalne. - Jest czymś moim zdaniem naturalnym, że osoby mające duże dokonania w różnych dziedzinach życia społecznego powinny być doceniane, a wpisuje się to idealnie w misję Telewizji Polskiej. Takich osób jest wiele, chcemy je uhonorować i stąd pomysł na nowy program - zapowiada Maciej Orłoś. Czy jego nowy format okaże się strzałem w dziesiątkę? O tym przekonamy się już niebawem.

Listen on Spreaker.