Superniania

i

Autor: AKPA

Celebryci

Superniania mieszka w namiocie! Powód mocno zaskakuje

2023-06-07 10:20

Dorota Zawadzka, wraz z mężem, podjęła ważną decyzję, która mocno wpłynęła na ich życie. Z jej konsekwencjami mierzy się mieszkając w namiocie. Co takiego się stało? Jaki jest powód tak oryginalnego zakwaterowania? Możecie się mocno zdziwić! Gwiazda zrelacjonowała wszystko w swoich mediach społecznościowych.

Superniania mieszka w namiocie. Ta informacja zszokowała wielu fanów kultowego programu, w którym Dorota Zawadzka pomagała rodzicom mającym problemy wychowawcze z dziećmi. Teraz media obiegły zaskakujące informacje dotyczące zakwaterowania gwiazdy. Psycholożka podzieliła się swoimi przemyśleniami i faktami dotyczącej jej obecnej sytuacji na swoim Facebooku. Pomimo tego, że show o dzieciach przestało być emitowane już 15 lat temu, to psycholożka nadal jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Z najnowszych postów superniani możemy dowiedzieć się, że Dorota Zawadzka obecnie mieszka z mężem w namiocie. Zdradziła również, skąd pomysł na taką zmianę.

Zarobki Roksany Węgiel powalają na kolana! Co z intercyzą po ślubie?

Ale fury! Tymi samochodami jeżdżą polscy piłkarze [Lewandowski, Szczęsny, Zieliński] | ESKA XD - Prosto z salonu #62

Dorota Zawadzka - mieszkanie w namiocie

Superniania wraz z mężem podjęła życiową decyzję. Dorota Zawadzka zdecydowała się na wyprowadzkę z Warszawy i zakup domu w Wielkopolsce. Nowe cztery kąty wymagają jednak gruntownego remontu. Po to, by osobiście przypilnować prac, Psycholożka zdecydowała, że na czas prac wykończeniowych zdecydowała się zamieszkać razem z mężem i psem w namiocie.

Nasza pierwsza noc pod namiotem cudna. Poszliśmy spać "z kurami" i wstaliśmy o świcie - bo jasno… Ptaki poszły spać po 22. Zrobiło się niesamowicie cicho... W nocy kropiło, ale krótko. Kwietna była czujna, ale też się wyspała. Rano chłodno, ale śniadanie niemal na tarasie.

Gwiazda zdradziła, że a pomimo polowych warunków przeżywa obecnie przygodę życia.

Blanka odwołała koncert. Powód zaskoczy jej hejterów!

Mamy super śpiwory, po kolejne budzi nas śpiew ptaków a w ciągu dnia cisza aż w uszach dzwoni. Moc pracy w obejściu. Jest cudownie.

Jednak jak wynika z jednego z jej najnowszych wpisów, sytuacja nieco się zmieniła. Kilka dni temu odezwała się do niej sąsiadka, która zaproponowała nocleg u siebie. Psycholożka niemal od razu się zgodziła.

Źródło: Superniania mieszka w namiocie! Powód mocno zaskakuje