Szał na planie! Topky, Defis i MiłyPan we wspólnej produkcji! Fani: Ale kosmos

i

Autor: Instagram.com/Topky Szał na planie! Topky, Defis i MiłyPan we wspólnej produkcji! Fani: "Ale kosmos"

Szał na planie! Topky, Defis i MiłyPan we wspólnej produkcji! Fani: "Ale kosmos"

2022-04-14 13:29

Błysk fleszy, migot cekinów, świt powitany na planie i ogromna porcja humoru. Gwiazdy polskiej muzyki disco nie próżnują i szykują dla swoich fanów coś specjalnego! Topky, Defis i MiłyPan spędzili kilka, a może i kilkanaście godzin na planie podczas prac nad wspólną produkcją. Jak wyglądała praca całej ekipy i czy możemy liczyć na kolejny hit? Przeczytaj!

Już od jakiegoś czasu mówiło się o prawdziwej muzycznej petardzie. Gdy tylko Topky wrzuciły wspólne zdjęcie z Karolem Zawrotniakiem z grupy Defis i Miłym Panem z podpisem "Idzie coś" zaczęły się spekulacje, że to może być naprawdę COŚ, czego branża muzyczna jeszcze nie widziała (więcej o tym  pisaliśmy TUTAJ). Nasze odczucia tylko się potwierdziły - Topky, w składzie Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz, oraz Karol Zawrotniak i Miły Pan spędzili kilka, a może i kilkanaście godzin na planie podczas wspólnej produkcji! Nie zabrakło relacji z nagrań, które trafiły do mediów społecznościowych. Humory dopisywały wszystkim - tańce, śmiechy, wystrzałowe stylizacje i błysk fleszy - to wszystko wpływało na sprzyjającą pracy atmosferę na planie. "Noo cóż mamy powiedzieć, się kręci" - podsumowały krótko Topky na swoim profilu na Instagramie. Wnioskując po strojach możemy przypuszczać, że wspólna nowość będzie utrzymana w klimacie lat 70. i 80. Skojarzenia z grupą ABBA w tym przypadku są jak najbardziej na miejscu.

Topky, Defis i MiłyPan we wspólnej produkcji! Fani: "Dawać tę premierę!"

Po takich zapowiedziach, nietrudno się domyślić, że fani tylko odliczają dni do premiery najnowszej produkcji ulubionych wokalistów. "Ale kosmos", "Czeeekaaamyy",  "Dawać tę premierę", "To będzie sztos nad sztosami" - piszą w komentarzach zniecierpliwieni sympatycy Topek, Defisa i Miłego Pana. Jak udało nam się ustalić, premierowo numer będzie można usłyszeć jeszcze przed majówką. Oficjalna data premiery klipu w sieci to 28 kwietnia. Przypominamy jednak, że wszelkie muzyczne nowości przedpremierowo, jako pierwsi, możecie usłyszeć tylko w VOX FM! Śledźcie naszą stronę - o wszystkim poinformujemy Was oczywiście na voxfm.pl!

Defis w Pierwsza Zmiana Show